18. kolo / Sobota 8. 4. 2017, 12:30 / Zátopkova ulice

1:5

(1:1)

Absolín – Matoušek (C) (51. Fencl), Neruda, Bican, Hodek, Dostál, Kozel (59. Jeřábek), Březina, Mládek (59. Novotný), Jančí (51. Watkins), Kubeš (51. Ludvíček).

Edelman – Valeš (41. Kavka), Strmiska, Halász (C), Petrmichl – Kuhajda (55. Lehký), Ruda, Kodýdek (64. Dotzauer) – Pecháček, Koranda (72. Popovič), Kotěšovec (55. Václavík).

Branky: 11. Hodek – 3. Koranda, 48. Koranda, 58. Václavík, 62. Lehký, 75. Václavík, ŽK: Ruda, Kuhajda, Rozhodčí: Hocek – Kutiš, Chrenko.

Diváci: 50

V prvním poločase nedokázala Viktoria vyřešit několik zajímavých situací před soupeřovou brankou, i proto byl stav 1:1. Ve druhém poločase se, jak v obraně tak v útoku, viktoriáni zlepšili a výsledkem byly čtyři vstřelené branky.

Josef Parlásek (FC Viktoria Plzeň): „V první půli nám chyběla větší odvaha hrát. Z hlediska defenzivy jsme se nepohybovali v prostorech, ve kterých jsme chtěli být, a tak měl soupeř také šance. Zejména za druhý poločas si ale nᚠtým zaslouží pochvalu.“