78. Bakoš
82. Bakoš
90. Navrátil

Luhový (73. Janiš) – Petrželka (58. Petr), Světlík (75. Vohrna), Zoubek (46. Šimáně), Petr (46. Brudna) – Thanh Tung (46. Novák), Roubal, Štěrba (58. Svítek), Filipec (46. Trojanec), Motl – Vohrna (46. Ungr).

1. poločas: Šiman – Řezník, Hubník, Pernica (C), Limberský – Procházka, Hlavatý – Petržela, Šulc, Štursa – Chorý.
2. poločas: Šiman – Havel, Hubník, Pernica (C), Kovařík – Ekpai, Čermák, Kolář, Navrátil – Bakoš, Řezníček.

Branky: 17. Chorý, 37. Štursa, 39. Štursa, 67. Havel, 78. Bakoš, 82. Bakoš, 90. Navrátil.

Diváci: 950

V prvním přátelském utkání před sezonou 2018/2019 se Viktoria představila na hřišti divizního Senka Doubravka. V akci se tak představily všechny nové posily Plzně – Roman Procházka, Luděk Pernica, Ubong Ekpai a Jaroslav Navrátil. Zápas vyhrála Plzeň nad divizním soupeřem v poměru 7:0!

V 11. minutě se o střelu zhruba z 20 metrů pokusil sedmnáctiletý záložník Pavel Šulc, branku Luhového však těsně přestřelil. Nad bránu posléze mířil v dobré šanci i Ondřej Štursa, který zůstal nepokrytý ve vápně. Následovala příležitost záložníka Michala Hlavatého, jehož vychytal gólman Jakub Luhový. V 17. minutě už šla Viktoria do vedení. Limberský z levé strany pokutového území našel před odkrytou bránou Tomáše Chorého, který se zakončením neměl problém – 1:0! Viktoria pokračovala v převaze a vytvářela si další šance. Limberského pokus z 22. minuty zblokoval jeden z obránců na brankové čáře, následnou hlavičku Chorého dokázal chytit Luhový. Domácí se k první nebezpečné střele odhodlali ve 26. minutě, LukᚠRoubal ovšem nezamířil mezi tři tyče. Ve 37. minutě se červenomodří dostali do dvoubrankového vedení, to když Limberský našel ve vápně Chorého, který situaci vylepšil přihrávkou na Ondřeje Štursu. Ten na druhý pokus dopravil balon do brány. Dvě minuty poté se čerstvě osmnáctiletý talent prosadil podruhé, tentokráte ranou na vzdálenější tyčku – 3:0!

Do druhého poločasu provedl trenér Pavel Vrba osm změn, zůstali pouze Jakub Šiman, Roman Hubník a Luděk Pernica. Hned po pár vteřinách se ke střele za vápnem dostal Daniel Kolář, Luhový ovšem skvěle zakročil. V 57. minutě pak zkoušel pálit Ekpai, jeho rána však postrádala přesnost. Pár chvil nato vychytal Navrátila v dobré šanci Luhový. Na druhé straně po centru zprava zahrozil Zdeněk Šimáně, balon však poslal nad bránu. V průběhu 67. minuty předvedli viktoriáni čtvrtou gólovou akci – Jakub Řezníček našel před brankou Milana Havla a ten neměl žádný problém dát na 4:0. Krátce poté se k zakončení probojoval domácí Roubal, nicméně narazil na připraveného Jakuba Šimana. V 78. minutě odcentroval z pravého křídla Ubong Ekpai na Marka Bakoše, jehož hlavička se o tyč dostala do branky – 5:0! Krátce poté se slovenský forvard prosadil podruhé, tentokráte ho centrem skvěle našel Luděk Pernica. Bakoš následně nebyl daleko od hattricku, nyní však po příhře od Ekpaie hlavičkoval do brankové konstrukce. Vše gólem na 7:0 uzavřel Jaroslav Navrátil, který se k balonu dostal v pokutovém území a poslal jej mimo dosah Janiše.

Viktoria tak úvodní utkání přípravy zvládla v poměru 7:0!