Skupina o titul / Sobota 27. 4. 2024, 11:00 / Smíchov

Skupina o titul / Sobota 27. 4. 2024, 11:00

3:2

(1:1)

AC Sparta Praha

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Hrdličková, Raunerová, Skřivánková, Kováříková, Šandová, Poláková, Kratochvílová, Dragounová

Branky: 22. Dragounová, 40. Hrdličková, 65. Hrdličková - 11. Gablíková, 64. Kašparová Rozhodčí: Paul

Diváci: 60

David Rada: „V prvním kole nadstavbové části ligové soutěže jsme sehráli utkání doma proti Spartě. Z předchozích duelů jsme věděli, že nás nečeká lehký zapas, a to se potvrdilo hned od úvodu utkání. V prvním poločase bylo k vidění kvalitní utkání s houževnatým soupeřem, které bylo plné soubojových situací, hrálo se ve vysokém tempu a z ojedinělé střely šly do vedení hráčky Sparty. Nicméně nám se podařilo ještě do poločasu vyrovnat, a tak poločasové skóre bylo 1:1. V druhém poločase se hra odvíjela ve stejném pojetí, akorát s tím rozdílem, že po 5 minutách jsme se ujali v zápase vedení 2:1 my. Soupeřky zápas nevzdaly a nakonec byly odměněny vyrovnáním na 2:2 šest minut před koncem utkání. Na reakci našich holek po obdržené brance jsme jako trenéři náležitě hrdí, nejen že je tato situace nepoznamenala, ale hned o minutu později si vzali vedení zpět na svoji stranu! Utkání nakonec tímto výsledkem i skončilo. Holky je třeba pochválit za to, jak k zápasu přistoupily, za předvedení maximálního úsilí, jak zápas zvládly a za jejich skvělé nasazení a týmový výkon po celých 70 minut.”