Trenér B-týmu Viktorie Plzeň Josef Parlásek po vítězném utkání s rezervou Dynama České Budějovice.

Po třech remízách v řadě přišlo vítězství, jste spokojený?

Určitě. Už jsme to potřebovali jako sůl a jsme strašně rádi, že jsme dneska vyhráli. Dnešní vítězství vůbec nebylo jednoduché a strašně si ho vážíme.

Konec prvního poločasu byl celkem bláznivý, jak jste to viděl?

Obrovská chyba, dostali jsme gól zadarmo. Donutili jsme soupeře k chybě, ten nám přihraje před prázdnou bránu, ve 44. minutě vedeme 1:0 a hned z rozehrávky si necháme dát gól. Je to obrovská chyba, ale je to věc, která nás provází celým podzimem. Děláme věci, které dělat nesmíme, pokud chceme být úspěšní a my si tím procházíme, učíme se to a je to vývoj. Bohužel, je to obrovská chyba, že ve 44. minutě vedeme 1:0 a o minutu později to je 1:1.

Neomylný Adam Vrba si znovu vzal na starost zahrávání penalty a znovu proměnil. Ukazuje, že je to jeho parketa?

Já všeobecně jsem vždy rád, když na sebe hráči berou zodpovědnost a ještě, když promění. Takže super.

Z reprezentačního srazu se vrátil Pavel Hašek, jak se ti líbil jeho výkon?

Pavel šel do druhého poločasu hlavně proto, že ve čtvrtek hrál celé utkání za devatenáctku v Jihlavě a šel tam za stavu, kdy jsme vedli 2:1, byli jsme trochu pod tlakem. Přispěl tomu týmovému výkonu, díky kterému jsme to těžké utkání proti těžkému soupeři zvládli.

Příští týden čeká béčko poslední domácí zápas na podzim proti Karlovým Varům, budete chtít zakončit podzim doma vítězně?

Jednoznačně. Musíme se dobře připravit a budeme chtít navázat na dnešní vítězství.