Nabídni své místo

Permanentky

Permanentní vstupenku si pořídilo přes 7000 viktoriánů. Děkujeme!

Možnost zakoupit si či vyměnit permanentní vstupenku na sezonu 2017/2018 využilo přes sedm tisíc viktoriánů. Volný prodej permanentek bude ukončený ve středu 12. července, v případě zájmu je klub schopný uspokojit ještě několik desítek zájemců, kteří projeví zájem. „Všem fanouškům děkujeme a opět se těšíme na skvělou atmosféru zaplněné Doosan Areny,“ říká za plzeňskou kabinu brankář Matúš Kozáčik.

Jak již je v Plzni tradicí, i zápasy v nové sezoně se budou hrát před zaplněnými ochozy a skvělou diváckou kulisou. Fanoušci si pořídili přes sedm tisíc permanentních vstupenek. „Tento počet nás velmi těší. Prakticky jsme tím vyčerpali maximální možnou kvótu, “ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík. „Pokud by některý z fanoušků měl ještě o permanentku zájem, zbývá nám jich k prodeji ještě několik desítek a jsme schopni jeho požadavek individuálně vyřešit. Případní zájemci se mohou ozvat na email fcviktoria@fcviktoria.cz,“ dodává. Tato možnost bude k dispozici ještě následující dva týdny, tedy do 26. července.

Největší radost z vysokého počtu vydaných permanentních vstupenek mají hráči. „Je skvělé vidět, že v Plzni fotbal pořád táhne a že nám naši fanoušci zůstávají věrni. Budu mluvit za všechny kluky z kabiny, když řeknu, že bezesporu máme ty nejlepší fanoušky v republice. Moc vám děkujeme za projevenou důvěru, slibujeme, že na hřišti se budeme rvát ze všech sil. Uděláme absolutní maximum proto, aby naši fanoušci byli spokojení,“ kvituje zájem o permanentní vstupenky gólman Matúš Kozáčik, jenž je s týmem na soustředění v rakouském Westendorfu a pilně pracuje na návratu po operaci kolene.


„Pro mě to samozřejmě bude něco nového, hrát každý zápas před takovou návštěvou je hodně motivující. Na plzeňské fanoušky se těším,“ přidává letní posila Diego Živulič.


Ceny permamentek na sezonu 2017/2018

I. kategorie 2 900,-
II. kategorie 2 500,-
III. kategorie 2 100,-
IV. kategorie 1 700,-

Rozdělení sektorů

I. kategorie, sektory: C, D, E, F, S7, S8, T9, T10
II. kategorie, sektory: A, B, G, I, J, K, L, M, N, S6, T11
III. kategorie, sektory: R4, R5, U12, U13
IV. kategorie, sektory: P1, P2, P3, V14, V15, V16

Ceny permanentních vstupenek na Rodinnou tribunu
Hitrádia FM Plus:

1 dospělý + 1 dítě 2 950 Kč
1 dospělý + 2 děti 3 400 Kč
1 dospělý + 3 děti 3 750 Kč
2 dospělí + 1 dítě 5 300 Kč
2 dospělí + 2 děti 5 550 Kč
2 dospělí + 3 děti 5 750 Kč
Samostatná dětská permanentka 950 Kč

Všeobecné podmínky:
- ztrátu nebo odcizení permanentky je nutné nahlásit ve Fanshopu FCVP, aby karta mohla být zablokována
- za vyhotovení nové permanentky (z důvodu ztráty, nebo odcizení) se účtuje poplatek 100 Kč/ks
- ztracená či odcizená permanentka bude vystavena do sedmi pracovních dnů od oznámení této události ve Fanshopu FCVP
- o vyhotovení nové permanentky při ztrátě či odcizení může požádat pouze její držitel, který se musí prokázat dokladem totožnosti
- signalizační zařízení na turniketech upozorňuje obsluhu v případě použití zlevněných dětských permanentek – pokud bude s permanentkou přistižena osoba, která není oprávněna danou kartu užívat, nebude vpuštěna na stadion a obsluha turniketu je oprávněna dotyčné osobě permanentku nenávratně zabavit bez nároku na odškodnění
- poruší-li držitel permanentky návštěvní řád Doosan areny (viz. http://www.fcviktoria.cz/zobraz.asp?t=stadion-navstevni-rad), je provozovatel oprávněn nenávratně zabavit a zablokovat jeho permanentku bez nároku na odškodnění

FC Viktoria Plzeň, a.s. prohlašuje, že osobní údaje zákazníků jsou důvěrné, budou použity pouze pro účely poskytování služeb, zejména zasílání informací o termínech konání zápasů, jejich změnách a dalších informací důležitých pro využívání služeb a k zasílání nabídek obchodu, nebo služeb a obchodních sdělení FC Viktoria Plzeň, a.s. se sídlem Štruncovy sady 3, Plzeň 301 12 (dále jen FCVP) a jejích obchodních partnerů. FCVP je oprávněna předávat osobní údaje zákazníků svým obchodním partnerům k zasílání nabídek obchodu nebo služeb a obchodních sdělení FCVP nebo obchodních partnerů. FCVP a její obchodní partneři jsou oprávněni osobní údaje zákazníka zpracovávat nejdéle do uplynutí 3 let ode dne ukončení smlouvy a údaje pro zasílání nabídek obchodu a služeb nebo obchodních sdělení do odvolání souhlasu se zasíláním nabídek nebo obchodních sdělení. Souhlas se zpracováním osobních údajů může být kdykoliv písemně odvolán. Zákazník může kdykoliv bezplatně FCVP sdělit, že si nepřeje dostávat další obchodní sdělení, a to na emailovou adresu fcviktoria@fcviktoria.cz. Zákazník je v souladu s ust. §12 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů („Zákon“), oprávněn požádat o informaci o zpracování svých osobních údajů a FCVP je povinna mu tuto informaci bez zbytečného odkladu poskytnout. Zjistí-li zákazník nebo domnívá-li se, že FCVP provádí zpracování jeho osobních údajů v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, je zákazník dle ust §21 zákona oprávněn požádat FCVP o vysvětlení nebo odstranění závadného stavu.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál