PumaALL-IN permanentní vstupenky
Týden hrajeme si s Viktorkou

Otázky

Před jarní částí sezony se podstatně rozšiřují možnosti zakoupení vstupenky na domácí utkání Viktorky. Možnosti a místa zakoupení vstupenky jsou následující:

 1. Nákup před zápasem na pokladnách ve Štruncových sadech
  Diváci mohou samozřejmě stále nakoupit lístky před zápasem na pokladnách ve Štruncových sadech. Viktorka pro své fanoušky před jarem zachovala oblíbený design vstupenek, na jejichž zadní straně je také plánek stadionu.
 2. Nákup přes internet – vstupenka
  Pohodlná a velice jednoduchá možnost nákupu eVstupenky, kdy si fanoušek může eVstupenku vytisknout přímo doma. Na této adrese si fanoušek v rezervačním systému snadno najde utkání Viktorky a na přehledné mapce stadionu si vybere přímo vyhlédnuté místo. Následně jsou k dispozici tyto varianty:
  1. eVstupenku je možné online na internetu zaplatit bankovní kartou (klient musí mít ke své kartě tuto službu aktivní) a ihned vytisknout doma na tiskárně. Ve Štruncových sadech poté bude k dispozici speciální vstup s mobilní čtečkou pro kontrolu doma tištěné eVstupenky, který umožní divákům vstup na stadion.
  2. eVstupenku je možné si na internetu také jen zarezervovat a online zaplatit bankovním převodem z účtu (přes internetové bankovnictví). Až dojde k uhrazení vstupenek v rezervačním systému, zašleme divákovi e-mail o přijetí platby a následně je možné si eVstupenku po přihlášení na internetu vytisknout doma.
  3. Vstupenky je možné na internetu jen zarezervovat a osobně pak vyzvednout na jednom z předprodejních míst systému Plzeňské vstupenky.
 3. Nákup v předprodejních místech Plzeňské vstupenky
  V Plzni a blízkém okolí se nachází prodejní místa, v jejichž otevírací době si diváci mohou kdykoliv s předstihem zakoupit lístky na utkání plzeňské Viktorie (seznam předprodejních míst).

  Recepce na Městském stadionu ve Štruncových sadech se zároveň stává novým předprodejním místem, kde si diváci během otevírací doby budou moci zakoupit lístky nejen na fotbal, ale také na všechny další akce začleněné do rezervačního systému „Plzeňské vstupenky“.
 4. Zakoupení lístku v samoobslužných zónách
  V Plzni se nachází 19 samoobslužných zón, dalších 6 najdeme v jejím nejbližším okolí (seznam samoobslužných zón). V samoobslužných zónách si mohou Plzeňané dobíjet své Plzeňské karty a zároveň také rovnou nakupovat bankovní nebo plzeňskou kartou vstupenky na kulturní i sportovní akce. Výjimkou nejsou ani zápasy fotbalové Viktorie. Kdekoliv si tak s předstihem můžete zakoupit lístek a přes speciální vstup s mobilní čtečkou vstoupit na stadion a vyhnout se tak frontám či dalším možným zdržením.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál