Stejně jako v předešlém utkání s Mostem se dorostencům Viktorie U17 nevydařil vstup do utkání a již v 5min. po zbytečném faulu v pokutovém území prohrávali 0:1,...

Stejně jako v předešlém utkání s Mostem se dorostencům Viktorie U17 nevydařil vstup do utkání a již v 5min. po zbytečném faulu v pokutovém území prohrávali 0:1, když Slavia s přehledem proměnila penaltu.

„Naštěstí se inkasovaná branka na naší psychice nepodepsala. Slavii jsme v prvním poločase přehrávali kombinační hrou,“ popisuje dění na hřišti trenér Jiří Žilák. Šance na vyrovnání však neproměnili Krmenčík, Lukeš ani Končal. Slavia ve 25.min po chybě domácí obrany v rozehrávce nastřelila břevno. „Ve 39.min jsme se dočkali vyrovnání. Lukeš se dostal na hranici pokutového území ke střele a výstavní ranou vyrovnal na 1:1

jiri_zilak_roz.jpgVe druhém poločase byl k vidění atraktivní fotbal. Ve 47.min se po taktické chybě Slavie dostal k míči Lukeš, který samostatným únikem vstřelil svou druhou branku (2:1). Od 50.min do 65.min si Slavia vytvořila tlak a výsledkem byly dvě slepené branky, po kterých se hosté dostali do vedení 2:3. „Dramatické utkání jsme však dokázali zremizovat. V 78.min byl nařízen pokutový kop za hru rukou také proti hostům a Lukeš nařízenou penaltu proměnil (3:3). V samotném závěru měly ještě oba týmy možnost zvrátit výsledek utkání na svou stranu, ale ze závarů před oběma brankami již branka nepadla. Mužstvo předvedlo proti kvalitnímu soupeři dobrý výkon a remíza je spravedlivá,“ dodává trenér.