Jedlička – Dweh, Hranáč, Jemelka – Kopic (81. Havel), Červ, Kalvach (C), Souaré (85. Cadu) – Šulc, Mosquera (70. M. Vydra) – Chorý (85. Metsoko)

Dostál – Čelůstka, Simerský (C), Černín, J. Kolář – Janetzký (65. Vukadinović), Nombil (81. Didiba) – Fantiš (77. Cedidla), Slončík (65. Bužek), Načkebia – Ikugar (65. Schánělec)

ŽK: 24. Černín, 51. Fantiš, 55. Janetzký

Střely na bránu: 6 - 1

Střely mimo: 10 - 3

Rohy: 6 - 3

Diváci: 7584

V rámci semifinále MOL Cupu se střetla Viktoria Plzeň v Doosan Areně se Zlínem. Plzeňští hosty během zápasu do ničeho nepustili, vstřelili ševcům tři branky a postoupili do finále.

Hned úvodní šance semifinálového duelu MOL Cupu skončila brankou Viktorie. Cheick Souaré poslal z levé strany nabídku do šestnáctky Zlína. Tu neodmítl TomᚠChorý a míč tečoval za brankáře Dostála. Ve čtrnácté minutě nadělal vrásky brankáři Zlína nepovedený centr Pavla Šulce, který budeme prodávat jako chytrou ránu. Naneštěstí lízl jen vrchní sí. O necelých deset minut později podnikl na zlínskou branku další útok Pavel Šulc. Jeho pokus do své moci lapil hostující gólman.

Po chvilce to vzal na sebe LukᚠKalvach a z úctyhodné vzdálenosti protáhl Dostála. Jeho pokusu chyběly centimetry. Třicátá druhá minuta přinesla další gólovou radost Plzeňanů. LukᚠČerv si vzal balon na polovině hřiště a nikomu ho nepůjčil. Prošel s ním až na hranici šestnáctky a střelou k levé tyči překonal Dostála. Šest minut před koncem poločasu mohl nejspíš definitivně zlomit odpor Zlína Honza Kopic. Třetí branku ale nepřidal. Zaprvé mířil mimo, zadruhé byl máván ofsajd.

V závěru prvního dějství se znovu předvedl s chutí hrající Pavel Šulc. Stačila seřídit mířidla. Tentokrát minul branku Dostála o kousek. Do kabin si viktoriáni odnesli dvoubrankové vedení.

LukᚠČerv byl prvním hráčem, který zkusil ve druhém poločase vypálit. Jeho pokus ale mířil nad branku. Vzápětí byl o poznání blíž gólu TomᚠChorý, který napálil tyč. Padesátá sedmá minuta přinesla pěkný rohlíček do vápna od Lukáše Červa. Hlavou si ho našel Jhon Mosquera, který mířil mimo. Hned na to předvedl TomᚠChorý gól jako přes kopírák, jelikož byl vlastně stejný jako jeho první. Dostal znovu balon do šestnáctky, tentokrát z pravé strany, a stejně jako v prvním případě ho poslal pod klacek.

Dvacet minut před koncem se poprvé činil také Martin Jedlička, který vytáhl Vukadinovičovu ránu nad. Viktoria porazila Zlín 3:0 a postoupila po třech letech do finále MOL Cupu.