V 9. kole hráli dorostenci U19 zápas v Luční ulici proti soupeři z Hradce Králové. Úvod patřil domácím, kteří se prezentovali zakončením Kyndla a Hvězdy, zejména to druhé volalo po úvodní brance. Hosté se prezentovali v 8. minutě zakončením Jukla, které kryl Brych.

V 9. kole hráli dorostenci U19 zápas v Luční ulici proti soupeři z Hradce Králové. Úvod patřil domácím, kteří se prezentovali zakončením Kyndla a Hvězdy, zejména to druhé volalo po úvodní brance. Hosté se prezentovali v 8. minutě zakončením Jukla, které kryl Brych.

V 17. minutě otevřel skóre Mariánus po kombinaci s Kyndlem, když se trefil přesně do horního rohu Hradecké branky. Ve 44. minutě vybojoval míč Kyndl našel rozběhnutého Jarinu, který přihrál ideálně Šípkovi, ten v pokutovém území obešel brankaře hostů a střílel do odkryté branky, na poslední chvíli vykopl z brankové čáry jeden z obránců Hradce. Začátek druhé půle vyšel Hradeckým, když se po akci z levé strany a odraženém míči trefil přesně z první Ptáček 1:1. Domácí to ale nabudilo k vyšší aktivitě a přitlačili soupeře na jeho polovinu. Ve 49. minutě závar před Hradeckou brankou a zakončení Hvězdy vykopl z odkryté branky jeden z obránců. V 69. minutě se uvolnil na hranici pokutového území Šípek a technickou střelou trefil břevno branky Hradce. V 80. minutě kombinaci Mariánuse a Kyndla zakončil na první tyči přesně hlavou Černý, který tak znovu strhnul vedení na stranu domácích. V závěru měli ještě veliké šance Lukeš se Šípkem, ale skóre již nenavýšili, a tak domácí zvítězili 2:1.

„V prvním poločasu se hrálo celkem vyrovnané utkání, v závěru půle nám jeden z obránců hostů vykopl míč z prázdné branky a naopak hned po přestávce jsme inkasovali. Po obdrženém gólu jsme byli více aktivnější a odměnou nám byl vedoucí a zároveň vítězný gól. Hradec však zanechal velmi dobrý dojem,“ uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.

– FC Hradec Králové 2:1 (1:0)
Branky: Mariánus, Černý
Sestava:  Brych – Hošálek, Domabyl, Bečka, Vaňous – Mariánus, Hradecký, Šípek  – Jarina (70. Lukeš), Hvězda (73.Černý), Kyndl