All-in permice 2018/2019
Máme viktoriánské srdce. Permanentky na novou sezonu v prodeji od 10. dubnaNabídni své místo
Do Viktoria shopu se vrací oblíbená Happy Hour!
8.11.2017
FCVP
Fanshop

Do Viktoria shopu se vrací oblíbená Happy Hour!

Ve čtvrtek 9. listopadu mezi 16. a 17. hodinou mohou všichni návštěvníci Viktoria shopu využít unikátní akci Happy Hour, v rámci které ke svému nákupu dostanou vlastnoručně vylosovaný dárek. Ten se bude skrývat pod některým z hráčů na magnetické tabuli. Hlavní cenou je dres Viktorie Plzeň a míč podepsaný hráči prvního týmu.

Princip soutěže zůstává podobný jako v minulosti. Zúčastnit se může každý, kdo si ve fanshopu nakoupí zboží v minimální hodnotě 500 korun. Pak si může na připravené magnetické tabuli zvolit hráčskou kartičku jednoho z fotbalistů Viktorie a těšit se na dárek z nabídky Viktoria shopu. Na druhé straně kartičky totiž bude uvedená výhra.

Vyhrává každý a ceny jsou opravdu lákavé. Fanoušci se mohou těšit například na vstupenky na nejbližší domácí zápas se Slováckem, minidresy, pastelky, čokolády, diáře na příští rok, náramky, šály, oblíbené hrnečky s tematikou základní skupiny Evropské ligy a další zajímavé zboží. Pod jedním z fotbalistů pak bude ukryt dres jednoho z viktoriánů, pod dalším pak podepsaný míč.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál