Tři body za výhru 2:0 nad Sokolovem si o víkendu připsali dorostenci Viktorie Plzeň U18. Pokud by svěřenci trenéra Žiláka uspěli i v dalším utkání v Táboře, mají velkou šanci postoupit v tabulce na pátou pozici.

Tři body za výhru 2:0 nad Sokolovem si o víkendu připsali dorostenci Viktorie Plzeň U18. Pokud by svěřenci trenéra Žiláka uspěli i v dalším utkání v Táboře, mají velkou šanci postoupit v tabulce na pátou pozici.

"V prvním poločase jsme předvedli dobrý herní výkon. Přestože se v naší hře objevovalo poměrně vysoké množství ztrát, byly k vidění souvislé, kombinační akce, které vyústily až do šancí. Brankové příležitosti však zůstaly nevyužity. Nejprve dvakrát střílel z prvního dotyku Sýkora, ale Martinec byl pozorný. Stejně jako při střele Končala. Šípek v šanci netrefil branku a při šanci hostí dobře zasáhl domácí brankář Brych. První branky jsme se dočkali až ve 37.min. Po centru Hošálka se hlavou prosadil Hamerník (1:0).

Ve druhém poločase jsme při kombinaci již tak úspěšní nebyli. Sokolov zvýšil aktivitu a hra se vyrovnala. Zajímavé akce se střídaly na obou stranách. Ani jedno z mužstev však své příležitosti nedokázalo využít a tak druhou branku vsítil až v závěru Sýkora, který si v šanci poradil po přihrávce Rusňáka (2:0) a stanovil konečný výsledek utkání," popisoval zápas trenér Jiří Žilák.