Ve 3.kole 1. dorostenecké ligy přijel do Luční ulice soupeř ze severu Moravy SFC Opava. Domácí tým působil od začátku aktivnějším dojmem, ale jeho šance zůstali dlouho nevyužity. Ujala se až akce ze 30. minuty, přihrávku Mariánuse proměnil střelou k tyči Hrdlička 1:0.

Ve 3.kole 1. dorostenecké ligy přijel do Luční ulice soupeř ze severu Moravy SFC Opava. Domácí tým působil od začátku aktivnějším dojmem, ale jeho šance zůstali dlouho nevyužity. Ujala se až akce ze 30. minuty, přihrávku Mariánuse proměnil střelou k tyči Hrdlička 1:0.

Ve druhém poločasu domácí přitlačili svého soupeře na polovinu, ve 49. minutě střela Mlynaříka skončila na tyči. V 52. minutě to byl pro změnu Hradecký, který orazítkoval tyč Opavské branky. Druhý gól padnul po spolupráci Hrdličky s Pernglauem a jeho přesném zakončení 2:0. Ti samí hráči si spolupráci zopakovali i při třetí brance, kdy Pernglau střelou k tyči zvýšil na 3:0. V závěru hosté zkorigovali po chybě v rozehrávce a Pfleger upravil na konečných 3:1.

„Během zápasu jsme měli více ze hry, ale nepodařilo se nám dotáhnout více slibných akcí do zakončení. Po třetím vstřeleném gólu jsme polevili a soupeř měl pár příležitostí a nakonec vstřelil i branku,“ uvedl po utkání trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – SFC Opava 3:1 (1:0)

Šiman – Glazer, Denk, Piroch, Palka (80. Lešek) – Hradecký, Doležal (68. Bešta), Mariánus (60. Soroka) – Pernglau, Hrdlička (75.Holub), Mlynařík. Trenéři: Kohout, Schveinert, Ticháček