V utkání devátého kola dorostenecké ligy v kategorii U17 hostili v neděli dorostenci Viktorie Plzeň celek severočeského Ústí nad Labem. Favorizovaní viktoriáni potvrdili roli papírového favorita a poslední tým tabulky vyprovodili osmi brankami.

V utkání devátého kola dorostenecké ligy v kategorii U17 hostili v neděli dorostenci Viktorie Plzeň celek severočeského Ústí nad Labem. Favorizovaní viktoriáni potvrdili roli papírového favorita a poslední tým tabulky vyprovodili osmi brankami.

„S herním projevem mužstva především v prvním poločase nejsme úplně spokojeni, protože naše hra postrádala větší množství vypracovaných akcí. Přestože jsme po brankách Vylety, Holuba a Chasina vedli 3:0, Ústí nad Labem mělo také dvě příležitosti ke skórování, brankář Špiroch však za svá záda míč nepustil. Ve druhém poločase byla naše kombinace přesnější. Hostující tým jsme výrazně přehrávali a k vidění byly pohledné akce, zakončené brankami. Dvakrát se trefil Chasin, další dvě branky přidal Holub a gólový účet z naší strany uzavřel Mičko. Ústí snižovalo brankou v 55.min na 6:1. Je dobře, že se nám podařilo převahu vyjádřit velikým množstvím vstřelených branek. Do naší hry se budeme snažit zařazovat ještě více mezihry s otáčením hry,“ okomentoval zápas trenér Jiří Žilák