V osmém kole juniorské ligy žen přivítaly plzeňské fotbalistky na domácím hřišti hráčky AC Sparta Praha. Od první minuty se hrál oboustranně útočný fotbal se šancemi na obou stranách.

V osmém kole juniorské ligy žen přivítaly plzeňské fotbalistky na domácím hřišti hráčky AC Sparta Praha. Od první minuty se hrál oboustranně útočný fotbal se šancemi na obou stranách.

V 18' zakončila rychlou souhru záložní řady Racková a poslala Viktorii do vedení. I přes snahu Sparty o vyrovnání, domácí hráčky jednogólové vedení do konce poločasu uhájily. Druhý poločas začal očekávaným tlakem Sparty, ale vyložené šance na vstřelení dalšího gólu si vypracovávali z rychlých brejků viktoriánky. Proměnit nějakou v pojišovací branku se ale nepodařilo. Vyrovnávací gól vstřelila Sparta ve 58' ze standardní situace.

„Na utkání jsme se pečlivě připravili a remíza 1:1 je pro nás velkým úspěchem, všechny hráčky bojovaly od první do poslední minuty a předvedly jednoznačně nejlepší výkon v letošní sezoně,“ chválil svěřenkyně TomᚠPacanda.

FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha 1:1 /1:0/
Branka Viktorie: 18' Racková
Viktoria: Votíková - Šrámková (70' Nesvedová), Juračková (41' Mrázová), Králová, Tajstrová - Pacandová, Prokopová, Svitková (28' Knödlová), Hessová (59' Chocholoušková) - Rosprimová, Racková.