Na svém domácím hřišti v Luční ulici přivítali mladší Viktoriáni hráče z Olomouce. Hostům patřila v průběžné tabulce vedoucí pozice, a tak zápas sliboval zajímavou podívanou....

Do první příležitosti se dostali hosté v 10. minutě po centru Pospíšila hlavičkoval nad Pančochář. Ve 30. minutě se dostal ke

střele z hranice pokutového území olomoucký záložník, Cipra jeho pokus chytil. Ve 31. minutě se po centru Kubka dostal k hlavičce Dvořák, ale jeho střelu brankař Neoral chytil. Ve druhém poločasu se do příležitosti dostali Olomoučtí, střídající Brada branku kohout_jiri_trener_small.jpgnetrefil. Ve 45. minutě šli hosté do vedení, střelu doprostřed  branky špatně odhadl Cipra a bylo to 0:1. V 50. minutě se uvolnil středem hřiště Pěnička, jeho střela však branku Neorala minula. V 56. minutě hosté zakombinoval před vápnem avšak bez výsledného efektu. V 60. minutě se dobře uvolnil po pravé straně Aubrecht, postu poval po brankové čáře, ale finální přihrávku namířil nepřesně. V 66. minutě se dočkali vyrovnání domácí, odražený míč po standardní situaci vybojoval Kubek, míč posunul na Štefla, který přihrál na volného Janečka, ten si míč posunul do pokutového území a podél vybíhajícího Neorala srovnal na 1:1.

V 75. minutě střelu z hranice velkého vápna Cipra vyrazil. V 77. minutě po stupoval na Cipru z levé starny Koutný, brankař domácích včasným výběhem zmenšil střelecký úhel a znemožnil tak Olomouckému hráči skórovat. Z následného rohového kopu trefil Murin po střele hlavou tyčku Ciprovy branky. V nastavení znovu hosté, tentokrát Vašíček postupoval z levé strany na Cipru, který znovu přečetl situaci a zmenšil střelecký úhel, a tak utkání skončilo remízou 1:1.

"Utkání pro nás skončilo remízou, i když musím přiznat, že v závěru nás hosté přehrávali a mohli vstřelit vítěznou branku. Vyjma zmiňovaného závěru jsme plnili, to co jsme si řekli před utkáním a nepouštěli Olomouc do vyložených příležitostí, směrem dopředu nám chybělo více odvahy," okomentoval zápas trenér Jiří Kohout.