V nedělním utkání 1. ligy mladšího dorostu přivítali svěřenci trenérů Mrázka a Havránka soupeře ze středu tabulky, SK Kladno. V podzimním kole viktoriáni na Kladně dokázali zvítězit 5:3, a vítězství chtěli potvrdit také v domácím prostředí.

V nedělním utkání 1. ligy mladšího dorostu přivítali svěřenci trenérů Mrázka a Havránka soupeře ze středu tabulky, SK Kladno. V podzimním kole viktoriáni na Kladně dokázali zvítězit 5:3, a vítězství chtěli potvrdit také v domácím prostředí.

Utkání začalo svižně a diváci viděli hned ve druhé minutě první branku domácích, když si Kratochvíl naběhl na centr Medveděva z rozehraného rohového kopu a hlavou přesně zakončil. Hned v zápětí ve 3. minutě však chyboval stoper Danko a hosté z Kladna tak lacino vyrovnali. Domácí však potvrdili svou herní převahu dalšími dvěma góly Kratochvíla a Medveděva ve 13 a 31 minutě. Kladenským se do poločasu podařilo ještě snížit. Ve 34 minutě zastavili domácí obránci útok Kladna jen za cenu faulu a z nařízeného trestného kopu se přes zeď přesně trefil kapitán Pirka.

V druhém poločase pokračovali viktoriáni v ofenzivním fotbalu, a hned v první minutě předvedli pohlednou kombinaci do pokutového území, na jejímž konci vstřelil střídající David Brabec čtvrtou branku domácích. Plzeňští dokázali lépe držet míč, ale hosté zvládali chodit do rychlých brejků. Jeden z nich skončil faulem a po centru z přímého kopu znovu Kladno snížilo na 4:3. To však bylo ze strany hostů vše, naopak domácí ještě skórovali dvakrát. Pátou branku vstřelil v 59 minutě Ruml a šestou v 61 minutě Knotek.

„Za snahu a nasazení zaslouží hráči pochválit, předvedli i celou řadu kvalitních akcí a hru měli po většinu zápasu pod kontrolou. Ovšem stejně tak se v naší hře stále objevuje velká řada nepřesností a ledabylost při defenzívě. Kluci si zvládli vypracovat velké množství zakončení a vstřelit 6 branek, obdržené ale byli zcela zbytečné,“ hodnotil utkání trenér Václav Mrázek. Další zápas čeká Viktoriány hned v úterý v předehrávce s Rokycany, ve čtvrtek 5.4.2012 odjíždějí společně s U19 k zahraničnímu turnaji do Itálie.