Vstup do utkání dorostenecké ligy ve věkové kategorii U16 byl ze strany plzeňských fotbalistů velice aktivní. V desáté minutě již vedli 3:0. V první minutě se po centru Haška prosadil Havel. O čtyři minuty později Svoboda vybojoval míč a střelou ze střední vzdálenosti překvapil brankáře hostí.

Vstup do utkání dorostenecké ligy ve věkové kategorii U16 byl ze strany plzeňských fotbalistů velice aktivní. V desáté minutě již vedli 3:0. V první minutě se po centru Haška prosadil Havel. O čtyři minuty později Svoboda vybojoval míč a střelou ze střední vzdálenosti překvapil brankáře hostí.

Poté Luhový zlikvidoval šanci hostí. Na 3:0 zvyšoval Hašek po přihrávce Šilhána. Ve 24.min se po krásné akci a přihrávce svobody trefil Ritschel (4:0). Ve 38.minutě domácí chybovali v přihrávce na střed hřiště a Ústí snížilo na 4:1.

„Hned v první minutě druhého poločasu jsme opět skórovali. Havlův centr si srazili hosté do vlastní branky,“ popisoval zápas trenér Jiří Žilák.  V 52.min Haškovu zpětnou přihrávku proměnil Šilhán (6:1). V 77.min se po kombinaci středem trefil Hašek, kterém narazil míč Ritschel (7:1) a hráči si vyměnili role při osmé brance. Po rychlém protiútoku putoval míč po ose Matějka, Hašek k Ritschelovi, který uzavřel skóre (8:1). „I přes vysokou výhru jsme sehráli zajímavé utkání. Hosté se snažili hrát kombinační fotbal. V naší hře se objevily pohledné akce a pozitivní je pro nás především zlepšení v mezihře,“ dodal spokojený kouč.

FC Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 8:1  (4:1)
Branky: 10.,77. Hašek, 24.,80. Ritschel, 1. Havel, 5. Svoboda, 41.vlastní, 52. Šilhán
Viktoria: Luhový, Teršl (55. Průcha), Denk, Krušina (41. Rauch), Kožíšek, Šašek (41. Skála), Ritschel, Svoboda, Šilhán (55. Matějka), Hašek, Havel. Trenéři: J. Žilák, R. Růžička, M. Ticháček