Po týdenní herní pauze čekal na dorostence U18 těžký zápas s Pardubicemi. Viktoriáni chtěli  do tohoto utkání vstoupit s chutí a hladoví po úspěchu.   „Ale...

„Ale hned od úvodních  minut zápasu nás soupeř zavřel na naší polovině, z čehož pramenily dva nebezpečné závary před Mandousem. Z tlaku který si soupeř vytvořil nás mohl dostat Kůžel, který promarnil velkou příležitost po jedné z mála chyb hostující obrany. Jeho zakončení chyběla především přesnost. Po této šanci následovala hitparáda hrubek v defenzivní činnosti celého mužstva, po kterých si soupeř vypracoval několik příležitostí,“ komentoval zápas trenér Martin Kastner. Nejprve musel Mandous krýt tvrdou střelu z úhlu a následně čelit dvěma pokutovým kopům v 35´ a 37´, s prvním pokusem si pohotovým zákrokem poradil, ale po druhé penaltě se ujali hosté vedení 0:1. Vstřelit branku ve 36´ mohl ještě domácí Chmiel, kdy po pěkné kombinaci s aktivním Vokáčem volil špatné řešení zakončení.

„Ani druhý poločas nepřinesl zlepšení našeho výkonu, šance Kůžela ze 48´ kdy nastřelil gólmana byla jen ojedinělou ofenzivní akcí. Hosté v 50´ nastřelili tyč z trestného kopu a v 65´ se ze stejné herní situace mohli radovat po druhé, když naše obrana nechala pohodlně dorážet útočníka Pardubic. Do konce utkání jsme si již nedokázali vytvořit tlak, ze kterého jsme mohli zápas alespoň zdramatizovat. Utkání jsme po dobrém týmovém výkonu hostí zaslouženě prohráli