Utkání s mužstvem z horních pater tabulky začalo pro Viktoriány nešastně. Již v první minutě utkání dovolili skórovat z rohového kopu. ”Gól do naší sítě hráče nastartoval k...

Utkání s mužstvem z horních pater tabulky začalo pro Viktoriány nešastně. Již v první minutě utkání dovolili skórovat z rohového kopu. "Gól do naší sítě hráče nastartoval k výbornému výkonu, zejména v prvním poločase. Agresivitou a neustálým pohybem jsem soupeře zatlačili na vlastní polovinu a zaslouženě vyrovnali pohotovou střelou Jakuba Kocoura. Již předtím neproměnil skala_jiri_small.jpgDavid Malcát samostatný únik, když běžel sám tváří v tvář brankáři hostů, ale bohužel nastřelil jen jeho nohy. Ve třicáté minutě zahrával David Kůžel trestný kop a odražený míč využili hosté k rychlému protiútoku, z něhož jsem inkasovali gól na 1:2. Hráči zbytečně ustupovali a takticky v této herní situaci propadli. Při obdržené brance se navíc zranil brankář Petr Fillinger, kterého ke konci poločasu nahradil Jan Bednář. Do druhého poločasu jsme  vstoupili s odhodláním zápas otočit, k čemuž jsme měli příležitost ve 49. minutě, kdy Kuba Kocour neproměnil pokutový kop. Brankář hostů jeho střelu zneškodnil.Přesto hráči šli tvrdě za svým cílem a po neproměněné penaltě znovu zatlačili hráče Motorletu před vlastní pokutové území. Soupeř několikrát z protiútoků ohrozil naši branku, kde kraloval Jan Bednář. I přes zoufalý závěrečný nápor nᚠsoupeř vítězství uhájil. Ačkoli jsme v tomto zápase nebodovali, podali hráči doposud svůj nejlepší výkon, za který jim děkuji," uvedl trenér Jiří Skála