V žákovské divizi se mladí viktoriáni U14 utkali s Pískem.

V žákovské divizi se mladí viktoriáni U14 utkali s Pískem.

"V prvním polovině utkání hráli kluci velmi dobře. Pohybem a agresivním napadáním soupeře získávali velké množství míčů. Dařila se jim rozehrávka při přechodu do útočné fáze a v kombinacích pak drželi míč na svých kopačkách. Po 15. minutách jim byla odměnou branka. Po krásné kombinaci uvolnil Hančin Rumla a ten překonal brankáře hostů – 1 : 0. Soupeř se ale jinak bránil dobře a nám se nepodařilo zvýšit náskok. Naopak hned v úvodu poločasu druhého jsme byli poněkud nekoncentrovaní a soupeř toho využil. Po zahrání standardní situace a skrumáže před brankou Špirocha nám hosté ve 38. minutě vstřelili vyrovnávací branku – 1:1. Od té chvíle přidali na důrazu a převzali aktivitu. Je pravdou, že jsme je v podstatě do vážnějšího ohrožení branky nepustili, ale na druhé straně ani my už jsme se do koncovky nedostali. Utkání jsme hlavně v první půli odehráli ve vysokém tempu a v závěru nám pak nezbývaly síly. Rozhodujícím momentem pro mě bylo naše nucené střídání jednoho ze stoperů, kteří do té doby odváděli velmi dobrou práci a následně brzy obdržená a myslím si zbytečná branka," komentoval zápas trenér Pavel Vitouš.