Tři body za výhru 4:0 přivezli dorostenci Viktorie Plzeň U17 z hřiště Karlových Varů. „Herní převahu jsme v prvním poločase nedokázali vyjádřit brankově. Naší největší příležitost Mičkovi výborně chytil brankář domácích,“ popisoval zápas trenér Jiří Žilák.

Tři body za výhru 4:0 přivezli dorostenci Viktorie Plzeň U17 z hřiště Karlových Varů. „Herní převahu jsme v prvním poločase nedokázali vyjádřit brankově. Naší největší příležitost Mičkovi výborně chytil brankář domácích,“ popisoval zápas trenér Jiří Žilák.

„Ve druhém poločase jsme již byli mnohem efektivnější. Přesto jsme veliké množství akcí neřešili ideálně ve finální fázi, čímž jsme se připravili o další vstřelené branky. Nejprve se těsně po přestávce trefil Mičko (0:1). O tři minuty později skóroval Holub (0:2). Další banku přidal Denk (0:3) a na konečných 0:4 zvyšoval Štěpán