V dalším zápase 1. dorostenecké ligy přivítali Viktoriáni U19 na domácím hřišti v Luční ulici tým FK Teplice.

V dalším zápase 1. dorostenecké ligy přivítali Viktoriáni U19 na domácím hřišti v Luční ulici tým FK Teplice.

Domácí se od začátku pustili do soupeře a již v 7. minutě se ujali vedení když se po kombinaci na pravé straně prosadil střelou bez přípravy Štípek. V 11. minutě se uvolnil ve vápně Chmiel a technickou střelou jen těsně minul branku Pechatého. Aktivní čtvrthodinu uzavřel vyloženou šancí Sladký po přihrávce Štefla, sám před brankařem Pechatým trefil střelou hlavou pouze jeho nohy. V 17. minutě zakončení Teplic vyřešil zákrokem Mandous. Ve 34. minutě podnikli hosté rychlý protiútok, který zastavil  Aubrecht za cenu pokutového kopu a hosté srovnali na 1:1.

Ve druhém poločasu se do první vážnější příležitosti dostal Vaněk, jeho pokus Mandous chytil. V 58. minutě vysunul Sladký Štípka, který postupoval sám na Pechatého, jeho zakončení Teplický brankař vyrazil na roh. V 83. minutě dobře zakombinoval Kůžel se Štípkem následný centr usměrnil Sladký hlavou vedle. Potom přišli chvíle hostů, v 85. minutě střela Gaguly mířila nad a v 87. minutě při šanci útočníka Teplic vytáhl výborný zákrok Mandous. Závěrečnou vyloženou šanci zápasu měl domácí Kůžel, ale z malého vápna branku Pechatého přestřelil. "Povedl se nám vstup do zápasu a měli jsme ještě dvě šance na zvýšení náskoku, hosté ale z penalty srovnali. Ve druhém poločase to bylo otevřené pro obě strany a obě mužstva mohla vedení strhnout na svoji stranu," komentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – FK Teplice 1:1

Poločas: 1:1
Sestava: Mandous – Aubrecht, Růžička, Štefl, Karlíček (55.Kubek) – Štípek, Sladký, Hrošovský, Beránek – Chmiel (80.Kůžel), Krmenčík (59. Mandula)