Úvod zápasu mohl naznačit celý jeho průběh, když hned v první minutě se ocitl domácí Malcát sám před hostujícím brankařem. Jeho střela však v brance hostů neskončila, jak bývá...

Úvod zápasu mohl naznačit celý jeho průběh, když hned v první minutě se ocitl domácí Malcát sám před hostujícím brankařem. Jeho střela však v brance hostů neskončila, jak bývá v poslední době téměř pravidlem.

martin_kastner_trener_small.jpg"Celý první poločas jsme měli hru pod kontrolou, ale nedostatek pohybu, a potřebného klidu v zakončení nám nedovolil zužitkovat ani jednu ze slibných šancí, v 16´ Hoffmanna, 17´ Ovčačíka, 27´ Malcáta, 36´ Kůžela.  Do druhého poločasu jsme vstoupili o mnoho aktivněji. Napomohla tomu zlepšená hra ve všech řadách a vyvarování se některých taktických chyb, z čehož vyplynulo vedení (1:0), když David Kůžel nejprve střelou z 20 metrů prověřil hostujícího brankaře, ale o 3 minuty později mu již nedal šanci střelou k tyči po asistenci Dvořáka. Radost z vedení však netrvala dlouho, když hosté z Kolína vyrovnali na 1:1. Z trestného kopu v 51´ nedal hostující hráč Bednářovi šanci. Závěr zápasu jsme dohrávali v drtivém tlaku ve snaze zvrátit výsledek v nᚠprospěch, což se také povedlo, a v samém závěru zápasu proměnil Malcát jednu z mnoha svých příležitostí - 2:1. Výsledek se již do závěrečného hvizdu neměnil. Dnešní zápas přinesl z naší strany řadu nevyužitých šancí a nepřesností, které by nás mohli v jiných zápasech mrzet," okomentoval zápas asistent trenéra Martin Kastner