Ve 27.kole 1.dorostenecké ligy sehráli domácí Viktoriáni zápas proti Pardubicím. První gólový moment přišel v 8. minutě kdy se uvolnil hostující Valenta, přihrál před branku kde se k míči dostal Fousek a se štěstím překonal Švihoříka.

Ve 27.kole 1.dorostenecké ligy sehráli domácí Viktoriáni zápas proti Pardubicím. První gólový moment přišel v 8. minutě kdy se uvolnil hostující Valenta, přihrál před branku kde se k míči dostal Fousek a se štěstím překonal Švihoříka.

Domácí mohli odpovědět ve 20. minutě, po kombinaci středem hřiště se dostal k míči Hrdlička, ale trefil pouze tyč Ptáčkovy branky. Vyrovnání se dočkali domácí ve 33. minutě, Hrdlička se dostal k zakončení, jeho pokus ještě usměrnil Doležal za záda brankaře Ptáčka 1:1.

Druhý poločas začali aktivněji domácí, po jednom ze závarů se dostal k míči Šíša, ale jeho střelecký pokus skončil znovu pouze na tyči. Domácí se přeci jen dočkali vedoucí branky v 64. minutě, Mlynařík uvolnil Kratochvíla, který střelou pod břevno nedal Ptáčkovi šanci, 2:1. Hosté se nevzdali a v 76. minutě se jim podařilo vyrovnat, když se trefil střelou k tyči v pokutovém území Prokopec 2:2. V poslední minutě zahrávali domácí standardní situaci, brankař Ptáček se na míč nedostal, ten se odrazil k volnému Beštovi, který ve vyložené pozici minul odkrytou branku.