V posledním podzimním kole celostátní ligy dorostu přijela do Plzně první Olomouc. Sigma začala od prvních minut ukazovat, že její postavení v tabulce není náhodné. Hrála rychlý...

V posledním podzimním kole celostátní ligy dorostu přijela do Plzně první Olomouc. Sigma začala od prvních minut ukazovat, že její postavení v tabulce není náhodné. Hrála rychlý kombinační fotbal a domácím se v úvodu utkání nedařilo dostat do hry.

„Naštěstí si Olomouc z úvodního náporu vytvořila pouze jednu nebezpečnou střelu, která skončila těsně vedle Horňáčkovi branky a několik centrů z křídelních prostorů, které však dobře pracující obrana odvrátila. V 9.min jsme se poprvé osmělili po akci Krmeníčka s Kyndlem. K zakončení jsme se však nedostali,“ líčí průběh zápasu trenér Jiří Žilák. Ve 20.min se po rychlém protiútoku dostal k míči Krmenčík, který vysunul Sýkoru. Sýkora si dobře zpracoval míč, uvolnil se přes bránícího hráče a střelou podél brankáře posunul Viktorii do vedení - 1:0. „V těchto fázích utkání byl k vidění oboustranně útočný fotbal plný pohledných, kombinačních akcí.“ Ve 27.min mohli hosté vyrovnat, ale Vaníček vykopl střelu hostů z prázdné branky. Ve 30.min po centru Sýkory zvýšil hlavou Bečka - 2:0. „Z několika dalších kombinačních akcí na obou stranách branka nepadla

Ve druhém poločase se oběma týmům podařilo navázat na hru z prvního dějství. V 61.min se po rohovém kopu Sýkory dostal k odraženému míči Hamerník a dokázal prostřelit vše co mu stálo v cestě - 3:0. „Utkání však nebylo rozhodnuté. Hosté v 61.min dokázali po kombinační akci snížit - 3:1.“ V 62.min však Krmenčík po Končalově centru hlavou vstřelil čtvrtou branku a uzavřel tak gólový účet utkání - 4:1. „V posledním utkání podzimní části bylo k vidění velice kvalitní utkání. My jsme ke kvalitní hře přidali více touhy po vítězství a zaslouženě jsme vyhráli