Jedlička – Paluska, Hejda (C), Jemelka, Cadu, Traoré (66. Kopic), Kalvach, Mosquera (58. Metsoko), Souaré (76. Sýkora), Šulc, M. Vydra (66. Kliment)

Vliegen – Chaluš, Prebsl, Pourzitidis, Mikula (C) (84. Lehoczki), Žambůrek, Višinský (71. Doumbia), Preisler, Ghali (57. Fukala), Kulenović (84. Rabušic), Tupta (57. Horský)

Branky: 68. Metsoko - 64. Chaluš, 69. Kulenović, 79. Kulenović

ŽK: 2. Hejda, 34. Miroslav Koubek, 72. Cadu – 30. Pourzitidis, 56. Ghali, 77. Luboš Kozel, 90+2. Žambůrek

Rohy: 7 - 5

Ofsajdy: 1 - 0

Fauly: 12 - 16

Diváci: 9718

Ve 26. kole FORTUNA:LIGY se Viktoria střetla v Doosan Areně se Slovanem Liberec.

Do první šance v zápase se dostal plzeňský forvard Matěj Vydra. Díky svému dobrému pohybu se dostal k možnosti střelby, nakonec však branku minul. V šestnácté minutě se do příležitosti dostali hosté. Tupta svým pokusem neohrozil Martina Jedličku. O chvíli později si svou šanci znovu vytvořili Plzeňští. Liberecká obrana dokázala zablokovat dvě plzeňské střely, následná rána Cheicka Souarého skončila na tribuně.

Ve dvacáté osmé minutě zachránila situace dvojice Jedlička-Jemelka. Nejdříve vytáhl výborný zákrok Martin Jedlička, odražený míč stihl uklidit následně Václav Jemelka. Do konce prvního poločasu si žádný z týmů gólovou situaci už nepřipravil a do kabin se šlo bez branek.

Čtyři minuty po začátku druhého dějství se na kraji pokutového území opřel do míče Pavel Šulc, jeho střela skončila mimo ohrožení liberecké brány. První gól v zápase přišel v šedesáté čtvrté minutě. Po rohovém kopu se prosadil Chaluš a Slovan šel do vedení. Chvíli poté však Viktoria dokázala vyrovnat. Ránu Jana Klimenta tečoval Idjessi Metsoko a poslal míč za brankovou čáru.

I hned poté se dostal Liberec znovu do vedení, a to když se prosadil Kulenovič. V sedmdesáté deváté minutě se k míči dostal znovu liberecký Kulenovič, kterému se podařilo dát třetí gól Slovanu. Hosté si do konce utkání svůj náskok pohlídali a Viktoria prohrála s Libercem 1:3.