3:0

(2:0)

Bičík - Kadeřábek, Švejdík, Holek, N. Costa - Přikryl, Vácha, Dočkal, Matějovský (73. Mareček), Krejčí (58. Breznaník) - Lafata (86. Nešpor).

Kozáčik - Rajtoral, Procházka, Hejda, Limberský - Petržela, Hrošovský, Kolář (65. Bakoš), Horváth, Kovařík (46. Pilař) - Tecl.

Branky: 10. Lafata, 33. Krejčí, 90. Breznaník. ŽK: Costa, Lafata, Holek - Procházka, Hejda, Horváth, Pilař, Rajtoral. Rozhodčí: M. Paták - J. Paták, Blažej.

Diváci: 5493

Utkání začalo pro Viktorii velmi dobře a již v 5. minutě měla Viktorka výhodu pokutového kopu. Bohužel pro Plzeň Honza Kovařík napálil míč do břevna a stav tak zůstal bez branek. V 10. minutě přišel trest a po přímém kopu Dočkala se hlavou prosadil sparanský kanonýr David Lafata. Další šanci měl v 18. minutě sparan Krejčí, ale tváří v tvář Kozáčikovi neuspěl a trefil pouze vybíhajícího plzeňského brankáře. Plzenští zahrozili v 27. minutě kdy si Stanislav Tecl zaběhl za obranu, ale ve vyložené šanci nedokázal na dlouhou nohu přesně zakončit. Ve 33. minutě už to bylo 2:0 pro Spartu, kdy se Ladislav Krejčí dostal k balónu, nedůsledně odvraceného plzeňskou obranou a z bezprostřední blízkosti nedal Kozáčikovi šanci. Krejčí znovu zahrozil ve 43. minutě, ale Kozáčik jeho střelu na vzdálenější tyč vyrazil. To bylo v prvním poločase vše a skóre tak bylo po 45 minutách 2:0 pro Spartu.

Do druhého poločasu udělal trenér Dušan Uhrin jednu změnu, když nahradil Kovaříka Pilařem. V 54. Minutě dostali sparané možnost zahrávat volný přímý kop z osmnácti metrů od Kozáčikovy branky, Vácha ale poslal míč těsně nad plzeňskou branku. Viktoriáni převzali od té doby aktivitu a po sérii rohových kopů hlavičkoval Tecl, Bičík se ovšem v brance Sparty vyznamenal. To samé se dá říci o Kozáčikovi, který reflexivně vyrazil střelu střídajícího Breznaníka o minutu později. Sparané si další příležitost vypracovali v 70. Minutě, kdy Krejčí z dvaceti metrů těsně minul plzeňskou branku. Viktoriáni si vytvořili obrovskou šanci po rohovém kopu v 75. minutě, kdy ve skrumáži nedokázal dotlačit balon za Bičíkova záda Petržela. Další nepříjemnost potkala Viktorku v 77. minutě, kdy musel hřiště na nosítkách opustit hřiště Václav Pilař po faulu Maria Holka. V 90. Minutě utekli sparané do otevřené plzeňské obrany a Breznaník uklidil centrovaný míč za Kozáčikova záda a upravil tak na konečných 3:0 pro Spartu.