Béčko v posledním zápase podzimu remizovalo s rezervou Dukly

2:2

(0:1)

Gothard – Krenciv (C), Krejčí, Grunnet (64. Hübl), Lehký, Magdi (64. Mikeš), Bačinský (17. Nikl), Atsuta, Ulman (64. Kocman), Fojt, Zapletal (90+4. Bilstrup)

Sváček – Deml, Doubek, Krůta (74. Fišer), Planeta (74. Štauber), Vach, Vacek, Vrba, Nováček, Čihák (C), Lörincz

Branky: 82. Hübl, 86. Hübl – 44. Vrba, 66. Krůta ŽK: Lehký, Krenciv – Sváček Rozhodčí: Vít – Vojtěch, Jiříček

Diváci:

Viktoriáni v posledním zápase podzimu vyrazili do Prahy, kde se střeli s B-týmem Dukly. Za Viktorii se prosadil Adam Vrba a Milan Krůta.

První poločas nabídl taktickou defenzivní bitvu. První šance zápasu přišla až ve 32. minutě. Do pokutového území se z pravé strany dostal Šimon Planeta, který svou střelou překvapil brankáře Gotharda. Toho před obdrženou brankou zachránila tyč. Minutu před koncem prvního dějství se viktoriáni dostali do vedení. Šimon Planeta poslal pas na Adama Vrbu, který vystřelil na přední tyč a překonal brankáře Gotharda.

Dukla se do své první příležitosti dostala v 62. minutě. Zmatek ve vápně Viktorie využil Filip Lehký, který se dostal k míči a vystřelil, brankář Sváček balón vyrazil. O čtyři minuty později viktoriáni navýšili vedení. Nabíhající Milan Krůta poslal přesnou střelou míč do brány.

V 82. minutě Dukla snížila brankou Hynka Hübla. Za chvíli bylo vyrovnáno. Hynek Hühl se po odrazech v pokutovém území dostal k míči a bodlem vstřelil branku. Duel rezerv Dukly a Viktorie skončil remízou 2:2.