Ve 25. kole I. dorostenecké ligy hráli domácí viktoriáni proti soupeři z Jihlavy. V 7. minutě dobře vystřelil Kavka, ale Švihořík jeho pokus vyrazil na roh. V 10. minutě to byl Hradecký, který zaměstnal brankaře Kotnoura, stejně tak v 18. minutě Domabyl.

Ve 25. kole I. dorostenecké ligy hráli domácí viktoriáni proti soupeři z Jihlavy. V 7. minutě dobře vystřelil Kavka, ale Švihořík jeho pokus vyrazil na roh. V 10. minutě to byl Hradecký, který zaměstnal brankaře Kotnoura, stejně tak v 18. minutě Domabyl.

Vyloženou příležitost si domácí připravili ve 20. minutě kdy se po přihrávce Domabyla dostal sám před brankaře Kotnoura Černý, ale mířil vedle tyče Jihlavské branky. Ve 30. minutě měli velkou příležitost hosté, ale Švihoříka zastoupil v brance Hošálek a odehrál mimo. Do vedení šli domácí ve 43. minutě po akci Hošálka s Domabylem zakončil přesně Černý.

V 60. minutě mohli jít domácí do dvougolového vedení, ale střela Domabyla o kousek minula Jihlavskou branku. V 76. minutě vstřelil druhý gól Černý po ideální přihrávce Chocholouška, 2:0. Hosté měli v závěru šanci na korigování výsledku, ale branku netrefili.

„Zápas jsme odehráli slušně, byli jsme aktivnější než soupeř. Vytvořili jsme si několik střeleckých příležitostí, které jsme i brankově vyjádřili. Jihlava spoléhala hlavně na dlouhé míče a jejich odrazy,“ komentoval zápas trenér Jiří Kohout.

FC Viktoria Plzeň – FC Vysočina Jihlava 2:0 (1:0)

Sestava: Švihořík – Hošálek, Chocholoušek, Bečka, Palka – Hamerník(79. Pernglau), Domabyl, Hradecký – Hvězda, Černý, Krčál