Ve 25. kole dorostenecké ligy přivítala Viktoria Plzeň Jihočechy z Českých Budějovic. Domácí dokázali bodovat v posledních čtyřech kolech, ale hosté měli obdobnou sérii...

Ve 25. kole dorostenecké ligy přivítala Viktoria Plzeň Jihočechy z Českých Budějovic. Domácí dokázali bodovat v posledních čtyřech kolech, ale hosté měli obdobnou sérii neporazitelnosti.

V 6. minutě se po ztrátě dostal do příležitostí hosté, ale Štafa dokázal míč odkopnout. Ve 13. minutě zakončoval nepřesně Doležal. „Ve 20. minutě přišla naše velká šance, Bezděk přihrál hlavou Mičkalovi, který střílel nad branku Vlka,“ přibližuje dění na hřišti trenér Jiří Kohout. Ve 24. minutě udeřilo na druhé straně, domácí nezachytili míč středem obrany a Rein přehodil vybíhajícího Cipru. Ve 42. minutě to bylo 0:2, když penaltu proměnil znovu Rein.

jiri_kohout_roz.jpg„Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a hned ve 47. minutě mířil Vaněček nad branku.“ V 64. minutě se domácí dočkali, rohový kop Šlajse umístil přesně hlavou Bezděk 1:2. Za čtyři minuty to ale bylo znovu o dvě branky, Cipra špatně odkopl míč, Rein přihrál míč pod sebe, kde si nešastným odkopem dal vlastní gól Štafa. Domácí se v závěru snažili vstřelit kontaktní branku, ale Sladký mířil pouze nad, a tak hosté zvítězili 1:3. „Utkání jsme si prohráli především v prvním poločasu, kdy jsme pustili hosty lacino do dvoubrankového vedení. Dneska jsme byli velmi nedůrazní a chyběla nám vůle něco ukázat a prosadit se