Ve dvanáctém kole I. ligy dorostenek zavítal na hřiště do Luční ulice celek Hradce Králové. Plzeňští trenéři postrádali dvě reprezentantky Svitkovou a Juračkovöu a tak museli v sestavě improvizovat.

Ve dvanáctém kole I. ligy dorostenek zavítal na hřiště do Luční ulice celek Hradce Králové. Plzeňští trenéři postrádali dvě reprezentantky Svitkovou a Juračkovöu a tak museli v sestavě improvizovat.

„Přesto jsme od začátku hráli s Hradcem velmi vyrovnanou partii a postupně získávali převahu. Od 21´minuty jsme sice prohrávali po tečované střele 1:0, ale dle obrazu hry jsme všichni věřili, že body zůstanou doma.  Vyrovnat se nám podařilo po centru Rosprimové Votíkovou ve 40. minutě.

Druhý poločas se tedy hrálo tzv. od začátku a my jsme opět začali lépe. To nám ale dlouho nevydrželo. Hradec prostřídal a na hřiště poslal dvě zkušené hráčky, které odehrály celé utkání za ženy. Začal nás tak přehrávat a my jsme ztráceli střed hřiště. Bohužel to vyjádřil i gólově a v 63. minutě zvýšil nenápadnou střelou na 2:1. My jsme si za druhý poločas moc příležitostí ke skórování nevytvořili. Některé hráčky ztrácely sílu a moc herně vidět nebyly. S tímto přístupem se vyhrávat nedá,“ komentoval zápas zklamaný trenér Karel Fajfrlík.

FC Viktoria Plzeň  - Hradec Králové  1:2
Poločas:  1 : 1
Branky: 40´ Votíková
Sestava:  Čechová-Šrámková´(45´ Košatková),  Hessová, Pacandová, Tajstrová  -  Dubcová, Chocholoušková,  Kulhánková  – Votíková, Rosprimová, Fedorková (60´ Ivaničová).