Ve třetím jarním utkání na domácím hřišti přivítali žáci Viktorie U12 souseda v tabulce – Tábor. První poločas byl oboustranně nefotbalový, plný zbytečných...

Ve třetím jarním utkání na domácím hřišti přivítali žáci Viktorie U12 souseda v tabulce – Tábor. První poločas byl oboustranně nefotbalový, plný zbytečných soubojů.

„Ty jsme museli podstupovat, nebo jsme nebyli schopni se soupeřem, který měl výškovou převahu, hrát jednoduchý fotbal “po zemi“. Navíc vzhledem k velké absenci hráčů a to nejen díky zraněním, ale především díky nedisciplinovanosti Peroutky a Brožíka (kázeňské problémy ve škole), jsme byli nuceni vypomoci si třemi hráči z devadesátsedmiček. A to se nakonec ukázalo jako velmi dobrý tah,“ říká trenér Marek Šíša.

marek_sisa_trener_small.jpgDo druhého poločasu nastoupili v dresu Viktorie od první minuty Dan Boček na pravou stranu obrany, Kryštof Tauberest do levé zálohy a po třinácti minutách pobytu na hřišti se oba jmenovaní zasloužili o vedení 1:0. „Kryštof přihrával a Dan krásným lobem nedal golmanovi šanci. Trio mladíků na hřišti ještě doplnil LukᚠMatějka a i díky němu se oproti prvnímu poločasu naše hra malinko zjednodušila - výsledkem byl druhý gól. Je pravda, že nás při přímém kopu podržel brankář Juraši krásným zákrokem. Přestože výsledek by mohl ukazovat na opak,nebyli jsme s předvedenou hrou vůbec spokojeni. Teď nás ve středu čeká doma utkání se stejně starými hráči Písku v rámci Dannone Cupu a v neděli jedeme změřit síly do Prahy na Slavii. Tam se ovšem budeme muset prezentovat zcela jiným přístupem a hrou chceme-li pomýšlet na úspěch,“ dodal kouč.