V I. dorostenecké lize zavítali v sobotu dorostenci Viktorie U17 na hřiště Slovácka. Přestože v utkání padlo šest branek, body se nakonec dělily.

V I. dorostenecké lize zavítali v sobotu dorostenci Viktorie U17 na hřiště Slovácka. Přestože v utkání padlo šest branek, body se nakonec dělily.

"Vstup do utkání se nám nepodařil. V 7.min jsme nebyli dostatečně důslední v dostoupení soupeře a Slovácko se dostalo do vedení (1:0). Ve 20.min našich nepřesností využilo Slovácko podruhé a po chybě ve středu hřiště a nedůrazu v našem pokutovém území jsme prohrávali již 2:0. Po druhé obdržené brance se nám podařilo zpřesnit kombinaci. Vytvořili jsme si převahu a přišly šance. Sýkora a Lukeš nejprve nemířili přesně, ale ve 30.min se podařilo snížit. Sýkora se na naší levé straně uvolnil a byl faulován v pokutovém území. Lukeš proměnil pokutový kop (2:1). Ve 38.min jsme vyrovnali po průniku Kyndla, který svým důrazem přetlačil obránce domácích a přesnou střelou stanovil poločasový výsledek (2:2).

Ve druhém poločase se začala více dařit útočná fáze. Dobře jsme kombinovali, ale několik příležitostí k zakončení jsme nevyužili. Naopak to byli domácí, kterým se podařilo v 69.min vstřelit branku po rychlém protiútoku (3:2). V 76.min se po pravé straně individuální akcí blýskl Kováč, jehož přihrávku využil Lukeš ve vyrovnávací branku (3:3). Na obrat výsledku již nebylo dostatek času. Mužstvo podalo proti kvalitnímu soupeři dobrý výkon. Věříme, že v příštích utkání se nám podaří být aktivní již od úvodu utkání," komentoval zápas trenér Jiří Žilák.