V sedmém kole žákovské divize přivítali žáci Viktorie Plzeň U12 na hřišti Vodních staveb regionálního rivala – FK Tachov.   „Již tradičně se nám ne zcela optimálně...

„Již tradičně se nám ne zcela optimálně povedl úvod utkání /potažmo celý první poločas/, kdy jsme chtěli soupeře přehrát individuálně místo rychlých kombinací v pohybu na 1, 2 dotyky. Bohužel kluci dlouho drželi míč a když k tomu přičteme chyby v převzetí míče a nepřesné přihrávky, vyjde nám pouze neustálý boj o tzv. volný míč. Místo abychom se v těchto situacích zklidnili po zisku míče a vyřešili je fotbalově, tak jsme je nedokázali udržet pro plynulou kombinaci. Přesto vstřelil minutu před koncem prvního poločasu Patrik Vela branku, která padla po NARÁŽEČCE PO ZEMI NA JEDEN DOTYK Filipa Šmůly s Dušanem Künsterem a následném centru do pokutového území. Sami kluci tak mohli vidět v praxi věci, jaké jim neustále vštěpujeme do hlav a přesvědčili se, že opravdu fungují.

stepan_havranek_roz.jpgVýkon ve druhé půli se v některých fázích blížil k našim představám a přidali jsme také tři branky /Mudrovu přihrávku za obranu zužitkoval Kraček – 2:0; po pěkné kombinaci na levé straně a diagonální přihrávce za obránce Kraček sám na brankáře vstřelil gól – 3:0; další „kolmice“ Lukáše Mudry na Martina Suchého, který se v souboji s brankářem hostů 1 na 1 nemýlil/. Přesto útočných akcí, které pilujeme na tréninkách bylo k vidění stále málo. Aniž bychom chtěli snižovat výkon Tachova, v těchto utkáních musíme předvést alespoň ? z celkového počtu útočných fází  kvalitní kombinační spolupráci s optimálním výběrem místa VŠECH hráčů.

V dalším kole hrajeme městské derby se Sencem Doubravka a tyto zápasy, jak všichni dobře víme, nemají své favority. Proto, abychom se prezentovali lepších herním projevem, musíme trpělivě a tvrdě „pracovat“ dál…“ okomentoval zápas trenér Štěpán Havránek.