I v posledním utkání na domácí půdě dokázali žáci Viktorie Plzeň U14 udržet domácí neporazitelnost.   „V žádném případě to nebylo jednoduché. Tentokrát se nám tolik...

I v posledním utkání na domácí půdě dokázali žáci Viktorie Plzeň U14 udržet domácí neporazitelnost.

„V žádném případě to nebylo jednoduché. Tentokrát se nám tolik nedařila kombinace. Nedokázali jsme dát hře plynulost a jednoduchost. Naše hra byla příliš kostrbatá a nepřesná,“ popisuje zápas trenér Pavel Vitouš. V prvním poločase lze vyzdvihnout dvě akce po pravé straně. V té první se individuálně prosadil Hančin, ale jeho finální přihrávka před otevřenou branku nenašla adresáta. Ta druhá ve 33. minutě byla zakončena brankou. Krásnou kombinaci z pravé strany po ose Míšek, Peroutka, Medveděv zakončil Siritsa – 1 : 0.

„I druhý poločas nebyl z naší strany dobrý a tak jsme soupeře drželi stále ve hře. Slávisté nás také mohli potrestat, když se před naší brankou ocitl zcela osamocený Brabec. Nabídnutou šanci nevyužil.“ V 69. minutě definitivně rozhodl Míšek, který z poloviny hřiště poslal vysoký míč do pokutového území, který brankář Adamovič poněkud podcenil – 2 : 0. „Příčiny naší špatné hry bych viděl především v příliš velké motivaci hráčů. Bylo vidět, jak moc chtějí porazit tradičního soka. Vše se snažili řešit co nejrychleji, být u všeho, ale to přinášelo velkou nepřesnost. Na druhé straně je musím pochválit za bojovnost a vůli po vítězství