6. kolo / Sobota 7. 10. 2023, 15:30 / Dobřany

0:6

(0:2)

AC Sparta Praha

Holíková - Maršíková (65. Kostohryzová), Pacandová, Kadlecová (86. Knödlová), Pajunková (65. Tomanová Ad.), Pelikánová, Horáčková (86. Märzová), Mrázová, Tauberová, Tomanová An. (58. Burešová), Lukáčová J.

Branky: 11. Kožárová, 26. Kotrčová, 51. Ringelová, 53. Ringelová, 82. Paulenová, 84. Corneil ŽK: Kadlecová Rozhodčí: Pachtová – Hessová, Petrželková

Diváci: 100

asistent trenéra Pavel Hudeček: „V sobotním utkání nás čekal zkušený tým Sparty. Chvíli trvalo, než jsme zachytili tempo utkání a výsledkem byl první inkasovaný gól. Holky se ale postupně dokázaly přizpůsobit rychlosti a agresivitě soupeřek a i přes optickou převahu Sparty jsme je do šancí příliš nepouštěli. Zaváhali jsme jen jednou a poločas byl 0:2. Na začátku druhého poločasu jsme obdržely dva góly, které jsme soupeřkám darovali. Když k tomu přidáme chvilkový výpadek v závěru, pokazíme si dojem z velmi dobře odehraného utkání. V každém případě jsme narazili na vysokou kvalitu. V některých pasážích se těm nejlepším dokážeme vyrovnat, ale v klíčových okamžicích před oběma brankami řešíme situace nedůsledně. V příštím kole hrajeme v Brně.”