17. kolo / Sobota 6. 4. 2024, 13:00 / Smíchov

3:2

(2:0)

AC Sparta Praha

Dragounová - Pohořalá, Huclová, Merglová, Hrdličková, Raunerová, Kováříková, Šandová, Poláková, Kratochvílová, Dragounová

Branky: 7. Raunerová, 26. Hrdličková, 66. Hrdličková - 39. Chmelová, 45. Gablíková Rozhodčí: Harazim

Diváci: 50

David Rada: „V dalším kole ligové soutěže jsme sehráli utkání doma proti týmu AC Sparta Praha. V prvním poločase bylo k vidění kvalitní utkání s houževnatým soupeřem, které bylo plné soubojových situací, nicméně nám se podařilo proměnit dvě brankové příležitosti a díky zodpovědnému výkonu do obranné fáze a dobrým zákrokům naší gólmanky jsme šli v poločase do kabin za stavu 2:0 pro nás. V druhém poločase se hra odvíjela ve stejném pojetí, kdy soupeřky zápas nevzdali a nakonec byly odměněny vyrovnáním na 2:2. Od této chvíle se hra přelévala ze strany na stranu a před oběma brankami se střídali zajímavé situace. Nakonec se nám povedlo proměnit poslední šanci utkání a strhnout vítězství na naší stranu. Holky je třeba pochválit za to, jak k zápasu přistoupili a jak zápas zvládli a za jejich skvělé nasazení po celých 70 minut.”