Budoucnost

Více než stoletá tradice zavazuje k tomu, aby se Viktoria trvale usadila mezi fotbalovou elitou a důstojně reprezentovala západočeský region v naší nejvyšší soutěži i v evropských pohárech. Vysokou sportovní úroveň celého klubu lze udržet dlouhodobě jen v souladu se stabilizovanou finanční a obchodně – ekonomickou základnou, kterou se daří nadále úspěšně rozvíjet. Důkazem je i nová podoba stadionu.

Kromě vrcholového fotbalu se práce Viktorie Plzeň zaměřuje také na mládežnický a ženský fotbal. Pro vrcholový fotbal si Západočeši vychovávají vlastní odchovance a zároveň rozvíjí vztahy s partnerskými kluby. Sledují talenty v širokém regionu a těm nejlepším dávají možnost rozvíjet vlastní schopnosti v mládežnických týmech Viktorie.

FC Viktoria Plzeň je prestižní adresou, na kterou může být západočeský region právem hrdý. Viktoriáni si již vybojovali pevné místo na české fotbalové mapě, modro-červené dresy budí u soupeřů zasloužený sportovní respekt. V dalších letech chce klub spolu se svými navázat na úspěchy, kterých klub dosáhl v předešlých sezónách.