Newsletter

Chcete, aby vám nic neuniklo? Abyste vždy byli informováni o těch nejdůležitějších událostech z klubu? Přihlaste se do odběru viktoriánského newsletteru!

Před každým domácím utkáním Viktorie Plzeň a při výjimečných skutečnostech vám do e-mailu dorazí newsletter s prokliky na ty nejzajímavější články a video, často v něm najdete také exkluzivní článek například o den dříve než ostatní. O nic tak nepřijdete a ještě se dočkáte materiálu navíc. Přihlášení je jednoduché, stačí v políčku níže vyplnit e-mail, odsouhlasit podmínky GDPR a je hotovo.

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, společností FC Viktoria Plzeň a.s. Zároveň tímto souhlasím se zasíláním obchodních sdělení na mou e-mailovou adresu ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., a to až do odvolání mého souhlasu.