Permanentky

Kompletní informace o volném prodeji ZDE.

STANDARD & EXTRA

Nadcházející sezona 2019/2020 se odehraje stejně jako ta letošní dle nového herního modelu, který obsahuje 30kolovou základní část plus část nadstavbovou. Viktoria svým fanouškům opět nabízí možnost výběru ze dvou druhů permanentních vstupenek, tedy varianty STANDARD a EXTRA. První obsahuje všechna domácí utkání FORTUNA:LIGY základní části, druhá k nim přidává i všechny zápasy nadstavby. Samozřejmostí u obou variant jsou veškerá domácí utkání v rámci MOL Cupu.

„Většina fanoušků, tedy přes 75 %, pro aktuální sezonu zvolila variantu EXTRA, takže se nyní před nadstavbovou částí nemusí o nic starat a mají svá místa na bonusové atraktivní zápasy jistá. Věříme, že stejný trend zvolí i pro nadcházející ročník,“ vysvětluje Ondřej Lípa, mluvčí klubu.

CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ AŽ 57 %

Majitelé permanentních vstupenek jsou jako vždy výrazně zvýhodněni a ve srovnání s ceníkem jednorázového vstupného ušetří znatelnou finanční částku. Například zvýhodnění u varianty EXTRA u 4. cenové kategorie je až 57 % oproti zakoupeným jednorázovým vstupenkám v druhé časové vlně prodeje! Na rodinné tribuně je s permanentkou zvýhodnění dokonce ještě vyšší.

V případě účasti klubu v evropských pohárech budou permanentkáři rovněž cenově zvýhodněni. Samozřejmostí jsou pak vstupy zdarma na všechna domácí utkání MOL Cupu, na přípravné zápasy, utkání B týmu Viktorie, jenž bude v nové sezoně premiérově nastupovat ve třetí nejvyšší soutěži (ČFL). I letos jsme nachystali výhodný a bohatý seznam slev a benefitů u klubových partnerů.

CHYTRÁ PERMANENTKA

Díky spolupráci s Městem Plzeň a Plzeňskými městskými dopravními podniky se Viktoria může, již od nynější sezony, pochlubit multifunkční chytrou permanentkou, která umožňuje unikátní propojení služeb a je plnohodnotnou obdobou elektronické peněženky Plzeňské karty.

Fanoušci díky ní mohou zaplatit jednorázové jízdné v MHD, uhradit parkovné ve městě včetně parkovacích domů, zaplatit ve Viktoria shopu či u stánků s občerstvením uvnitř Doosan Areny. Vše rychle, bezhotovostně, pohodlně (více o všech funkcích chytré permanentky  ZDE).

VÝHODY PERMANENTEK

 • Vstup na každý domácí zápas FORTUNA:LIGY
 • Vstup na každé domácí utkání MOL Cupu
 • Předkupní právo a zvýhodněné vstupné na domácí utkání evropských pohárů
 • Rezervace svého místa na domácí utkání evropských pohárů (s výjimkou sektorů C, D a částí sektorů S8 a T9 – ZDE)
 • Předkupní právo a výhodnější cena permanentky na nadcházející sezonu
 • Volný vstup na přátelské zápasy A-týmu a na zápasy B-týmu v ČFL
 • Voucher na jednorázovou slevu 200 Kč ve viktoriánské restauraci Klubovka přímo na stadionu při útratě nad 500 Kč, dále pak stálá 10% sleva (obě slevy platí ve všední dny po 16. hodině a o víkendech po celý den, neplatí pro zápasový den) – www.fcvpklubovka.cz. Voucher lze uplatnit od 1. 6. 2019
 • Voucher na jednorázovou slevu 300 Kč ve Viktoria shopu při útratě nad 1000 Kč, dále pak stálá 10% sleva (voucher nelze kombinovat s dalšími vouchery, nelze jen uplatnit na novou kolekci dresů PUMA 2019/2020 a nevztahuje se na již zlevněné zboží)
 • Pozvánka na projekci vybraného snímku v multikině Cinestar zdarma
 • Řada dalších slev u partnerů klubu (kompletní seznam slev ZDE)
 • Permanentní vstupenku lze zcela nově nahrát i do mobilní aplikace FC Viktoria Plzeň. Ke stažení na Google PlayApple store.

Zaplatit permanentku lze následujícími způsoby:
- hotově
- platební kartou
- benefitními poukázkami typu Sodexo (flexipass + focuspass), Edenred (Ticket benefits), Le Cheque Déjeuner (Uni šek) – pouze v papírové podobě (nelze benefitní kartou)

Platit nelze ostatními benefitními poukázkami a za permanentky také nelze platit dárkovým poukazem z fanshopu.

VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

Stejně jako v minulých letech je i nyní zapotřebí vyplnit krátký formulář, který si můžete dopředu stáhnout  ZDE, a u pokladny odevzdat rovnou vyplněný, čímž lze výrazným způsobem urychlit a zjednodušit pořízení nové permanentky, za což již s předstihem všem fanouškům děkujeme. Prázdné dotazníky budou k dostání i u samotných pokladen. Díky vyplnění budete moci naplno využívat celý benefitní program, dostávat newsletter s čerstvými informacemi a snadněji vyřešit odcizení či ztrátu permanentky.

(souhlas se zpracováním osobních údajů permanentkář podepisuje vždy na dobu platnosti permanetky)

PENÍZE, CO ZŮSTALY NA KARTĚ 

Pokud do konce aktuálního ročníku nedočerpáte všechny peníze a zůstanou vám na kartě, nic se neděje. Až do konce kalendářního roku 2019 můžete starou kartou normálně platit na všech obvyklých místech a za všechny obvyklé služby. Pokud si zůstatek budete chtít přehrát na permanentku novou, lze tak učinit v Zákaznických centrech PMDP – Denisovo nábřeží 12 a Klatovská třída 12. Od 1. června bude možné přehrát peníze z karty na kartu i ve Viktoria shopu.

Vložit vklad na kartu novou lze na všech dobíjecích místech Plzeňské karty, ve Viktoria shopu či v den utkání na speciální pokladně Doosan Areny.

VOLNÝ PRODEJ

Volný prodej byl zahájen ve čtvrtek 9. května. Zakoupit si novou permanentku je možné zakoupit ve Viktoria shopu v jeho standardní otevírací době i  ONLINE, novému majiteli bude následně zaslána poštou. Rovněž ve volném prodeji je možné vybírat z variant STANDARD a EXTRA.

RODINNÁ TRIBUNA HITRÁDIA FM PLUS 

Oblíbený rodinný sektor H na hlavní tribuně, jehož partnerem je Hitrádio FM Plus, bude samozřejmě i nadále nabízet kromě skvělého výhledu na hrací plochu i doplňkový program pro děti. Malování na obličej, fotbálek, fotostěnu či autogramiády viktoriánů pro vás připravujeme i na novou sezonu. Pro rodinnou tribunu platí stejná pravidla jako u běžných permanentních vstupenek (rezervace do 3. 5.), následně volný prodej (děti jsou do 15 let).

NABÍDNI SVÉ MÍSTO

Prázdná sedačka na tribuně? Věc, kterou nikdo z nás nevidí rád. Na druhou stranu chápeme a rozumíme tomu, že jsou situace, kdy na fotbal prostě vyrazit nemůžete. Přesně pro takové případy zde již třetí sezonu funguje systém Nabídni své místo. Jde o vstřícné gesto fanoušků pro fanoušky. Jak vše funguje? Naleznete ZDE. Své místo lze nově nabídnout jednoduše i skrze mobilní aplikaci FC Viktoria Plzeň.