Nabídni své místo

Systém Nabídni své místo se rozšířil mezi držiteli permanentních vstupenek Viktorie Plzeň. Jejich majitelé stále více využívají odměnový systém, který jejich nevyužitá místa dokáže nabídnout dalším zájemcům. Za ochotu pomoci ostatním fanouškům děkujeme!

Výhody systému Nabídni své místo se projeví zejména při zápasech, o které je velký zájem. Pokud je Doosan Arena téměř vyprodaná, díky tomuto systému se uvolní do prodeje další vstupenky, a dostane se tak i na jiné fanoušky. Navíc je na stadionu méně prázdných sedaček. Jednoduchý a efektivní systém pomáhá psát další kapitoly plzeňského fotbalového příběhu.

Pokud majitel permanentní vstupenky dopředu ví, že na fotbal nepůjde, může na webu  www.permanentka.com odhlásit své místo. Jeho sedačka bude v tu chvíli nabídnuta do volného prodeje. Pokud si toto místo někdo zakoupí, obdrží permanentkář dárkový poukaz na 50 Kč do Viktoria shopu. Ten se vztahuje na veškeré zboží včetně vstupenek zakoupených právě ve fanshopu.

Důležité je, že systém se vždy uzavře v poledne už den před samotným zápasem.

DŮLEŽITÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI
1. Mám permanentku. Kde a kdy mohu své místo nabídnout?
Své místo můžete nabídnout na internetových stránkách  www.permanentka.com. Uzávěrka je vždy ve 12:00 jeden den před samotným utkáním.

2. Jak mám na stránce permanentka.com postupovat?
Pod linkem naleznete aplikaci, kde vyplníte číslo permanentky, sektor, řadu a sedadlo dle navigačního panelu vpravo a posléze kliknete na Přihlásit.

Zobrazí se vám soupis vašich permanentek a při kliknutí na Detail se vám objeví možnost Vrácení vstupenek.

Následně se vám zobrazí nabídka akcí, na které je možnost vracet vstupenky. Klikem na Vrátit vstupenku u vybrané akce vstupenku vrátíte do prodeje.

Pokud bude uvolněná vstupenka prodána, obdržíte na vᚠúčet kupón, který naleznete v sekci „Mé kupóny“.

3. Kdy mám nárok na voucher v hodnotě 50 Kč?
V momentě, kdy si vámi nabídnutou vstupenku někdo zakoupí. V ten moment vám i voucher přijde.

4. Kde mohu voucher uplatnit a jak dlouho platí?
Ve Viktoria shopu. Platnost je dvacet dní od zápasu na veškeré zboží včetně vstupenek zakoupených právě v shopu.

5. Mohu rovněž poskytnout permanentku kamarádovi či známému?
Ano. Permanentky jsou sice vydávány na jméno, nicméně jsou přenosné.