Puma banner vlevoNabídni své místo
Nová appka FCVP

Akreditace

O jednorázovou akreditaci na domácí ligové zápasy FC Viktorie Plzeň lze požádat zasláním e-mailu na adresu belsan@fcviktoria.cz. Nutné je k žádosti přiložit kopii novinářského průkazu a potvrzení od redakce. Uzávěrka žádostí je vždy 3 dny před výkopem zápasu. O udělení/zamítnutí Vaší žádosti budete informováni e-mailem.

O jednorázovou akreditaci na speciální vybrané zápasy a zápasy klubu v evropských pohárech je možné zažádat prostřednictvím formuláře níže, který bude k dispozici vždy s dostatečným předstihem před daným zápasem. O udělení/zamítnutí Vaší žádost budete informováni e-mailem.


Accreditation system

For an accreditation for a home match of FC Viktoria Plzeň you have to send your e-mail to belsan@fcviktoria.cz including a copy of your press card and a confirmation from your editorial office at least three days before the kick-off of the match.

After deadline, you will receive an e-mail with decision about approval of your request. Without approved accreditation, there is no possibility to enter the stadium as a journalist.

VÝBĚR UDÁLOSTÍ

Událost
Event
Datum konání
Date
Místo
Place
Poznámka
Note
Vyber
Selection
Bohužel žádná událost s možností akreditace není k dispozici.

Jméno / Name
Příjmení / Surname
Email
Telefon / Phone
Redakce / Redaction
Typ akreditace /
type of accreditation
Informace o zpracování
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál