RED&BLUE PODCAST

Viktoriánský podcast pod názvem RED&BLUE mohou fanoušci poslouchat hned na několika platformách. Najdou v něm rozhovory delšího formátu se zajímavými osobnostmi spojenými s naším klubem.

Daniel Kolář

Hned v první epizodě byl hostem Daniel Kolář – jeden z nejúspěšnějších viktoriánů, který v Plzni vyhrál pět mistrovských titulů, byl u triumfu v Českém poháru i u obou superpohárových vítězství.


Zdeněk Ondrášek

Má za sebou angažmá na severu Norska, v jednom z nejslavnějších polských klubů i v americkém Dallasu – Zdeněk Ondrášek, kterému nikdo neřekne jinak, než Kobro.


Marek Bakoš

Z hráčské kabiny se plynule přesunul do té trenérské. Marek Bakoš zažil s klubem nespočet úspěchů, mimo fotbal ale vypráví třeba i o rybaření nebo chování slepic.


TomᚠHořava

Jedna z nejvýraznějších osob novodobé klubové historie. TomᚠHořava o fotbale, ale také o vegetariánství v profesionálním sportu nebo o víře jako základu pro život.


Pavel Horváth

Viktorián století Pavel Horváth byl hostem pátého dílu, který je plný historek – a už těch z Viktorky, tak třeba i z angažmá v Portugalsku, Turecku nebo Japonsku.