RED&BLUE PODCAST

Viktoriánský podcast pod názvem RED&BLUE mohou fanoušci poslouchat hned na několika platformách. Najdou v něm rozhovory delšího formátu se zajímavými osobnostmi spojenými s naším klubem.

Daniel Kolář

Hned v první epizodě byl hostem Daniel Kolář – jeden z nejúspěšnějších viktoriánů, který v Plzni vyhrál pět mistrovských titulů, byl u triumfu v Českém poháru i u obou superpohárových vítězství.


Zdeněk Ondrášek

Má za sebou angažmá na severu Norska, v jednom z nejslavnějších polských klubů i v americkém Dallasu – Zdeněk Ondrášek, kterému nikdo neřekne jinak, než Kobro.


Marek Bakoš

Z hráčské kabiny se plynule přesunul do té trenérské. Marek Bakoš zažil s klubem nespočet úspěchů, mimo fotbal ale vypráví třeba i o rybaření nebo chování slepic.


TomᚠHořava

Jedna z nejvýraznějších osob novodobé klubové historie. TomᚠHořava o fotbale, ale také o vegetariánství v profesionálním sportu nebo o víře jako základu pro život.


Pavel Horváth

Viktorián století Pavel Horváth byl hostem pátého dílu, který je plný historek – a už těch z Viktorky, tak třeba i z angažmá v Portugalsku, Turecku nebo Japonsku.


Pavel Hochman & František Plass

Historické okénko s klubovým archivářem Pavlem Hochmanem a legendou Františkem Plassem, který zavzpomínal na výjimečný rok 1971 a setkání s Bayernem.


Matúš Kozáčik

Po velké brankářské kariéře se Matúš Kozáčik přesunul do trenérské kabiny, s Viktorkou ale zažil úspěšnou éru, tituly, Ligu mistrů i Evropskou ligu.


David Limberský

Jako odchovanec získal David Limberský ve viktoriánském dresu všech 5 klubových titulů. V podcastu vyprávěl i o knížce, svých fotbalových začátcích nebo zahraničních angažmá.


Jindřich Staněk

V nabitém díle se nemluvilo jen o fotbale. Došlo i na rap, život v Anglii ale také třeba na kočky nebo hokej, zajímavé okolnosti přestupu do Viktorky i první zkušenosti s národním týmem.