VIP Hospitality

Doosan Arena nabízí široké spektrum VIP zón. Tři samostatné VIP prostory,  PRESIDENT VIPRED VIPBLUE VIP v útrobách hlavní tribuny skýtají bezmála 600 míst. V roce 2018 se VIP zóna rozšířila o další důležitý VIP prostor – TROPHY VIP, který je situován na místě bývalé Brány borců. Jeho držitelé využívají sedadla na protilehlé tribuně s vůbec nejlepším výhledem na hrací plochu, které stadion nabízí. Tento VIP salonek lze využívat i pro jiné, než fotbalové akce, jako jsou partnerské eventy, firemní večírky nebo přednášky a školení. Portfolio VIP prostor doplňuje VICTORY VIP, který nabízí partnerům firemní permanentky ALL IN, tedy vstupenku na domácí utkání se zázemím cateringu.

Samozřejmostí pro všechny VIP prostory je bohatý catering v podobě studeného a teplého občerstvení včetně široké nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici jsou navíc LCD obrazovky s vnitřním okruhem pro sledování tiskové konference s trenéry a hráči bezprostředně po zápase. Možný je také pronájem reprezentativního prostoru k soukromým akcím (školení, prezentace značky, partnerské večírky, apod.).

Kromě VIP salonků nabízíme pět luxusních  SKY BOXŮ. Dva jsou umístěné pod střechou stadionu v sektoru V16. Pronájem soukromého SKY BOXU je možný pro 10-12 osob a může posloužit jako nevšední teambuilding pro zaměstnance, nebo k obchodnímu jednání. Doosan Arena je využívána na maximum své kapacity, v roce 2018 proto vznikla sedadla s názvem CLUB SEATS, místa na hlavní tribuně v bezprostřední blízkosti RED a BLUE VIP, s výborným výhledem a službou servírovaného občerstvení.


•  President VIP
•  Red VIP
•  Blue VIP
•  Trophy VIP
•  Victory VIP
•  Club seats
•  Sky box

- po rozkliknutí jednotlivých sekcí naleznete fotogalerii

Těší nás Vᚠzájem o Viktorii Plzeň. Pokud vás některá z nabízených možností zaujala, zástupci Viktorie jsou Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.


Jaromír Hamouz

Petr Chvojka

hamouz@fcviktoria.cz chvojka@fcviktoria.cz