Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Ambasador mládeže

Viktoria Plzeň není jen klubem prvoligového fotbalu, velkou pozornost věnuje klub ze Štruncových sadů také svým mládežnickým kategoriím. Plzeňský klub spustil v září 2014 projekt, který má posílit již tak úzké vazby právě mezi prvním týmem a mládežníky Viktorie.

Celek ze západočeské metropole disponuje celkem třinácti chlapeckými mládežnickými celky ve věkovém rozpětí 6 – 19 let a čtyřmi týmy mladých viktoriánek. Každý tým zastupuje jeden ze členů prvoligového výběru a působí tak jako ambasador týmu. „Partnerství každého z hráčů s některým z mládežnických celků není pouze symbolické. Ambasadoři se během sezóny účastní několika tréninků svých týmů, předávají mladým fotbalistům své zkušenosti a posilují také jejich vztah ke klubu. Každý z ambasadorů navíc svůj celek podporuje ve vybraných mistrovských zápasech,“ říká tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár.

„Jedná se o výbornou možnost, jak mladé fotbalisty a fotbalistky ještě více vtáhnout do dění v klubu a dále budovat jejich vztah k Viktorii. Především u starších kategorií je pak výrazným pozitivem také možnost předání zkušeností ze strany členů "A" týmu a související zvýšení motivace u mládežnických hráčů a hráček,“ dodal k projektu také šéftrenér mládeže Viktorie Plzeň, Jiří Kohout.

O tréninku se svým ambasadorem budou členové mládežnických oddílů vždy včas informováni, aby se mohli nejen zodpovědně připravit, ale také pozvat své rodiče a kamarády.

Informace, fotografie i videa z průběhu tréninků budou přinášet internetové stránky klubu a také mediální partneři projektu – Regionální Deník a Hitrádio FM Plus.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál