Přijďte podpořit tým trenéra Pavla Vrby v souboji o postup mezi šestnáct nejlepších celků prestižní soutěže! Volný prodej lístků na utkání s Partizanem Bělehrad probíhá do úterý 20. února od 9 do 17 hodin v klubovém fanshopu. Ceny vstupenek jsou nejnižší, jaké kdy Viktoria v této fázi soutěže měla.

O takových zápasech snil před lety každý plzeňský fanoušek... Šachtar Doněck, Schalke 04, Neapol, Fenerbahce, Olympique Lyon. Vyřazovací fáze Evropské ligy nám v minulých letech přichystala velké fotbalové večery a sny se tak staly skutečností. Nyní se, po čtyřleté pauze, opět vrací! V prestižním souboji s bělehradským Partizanem se společně pokusíme probojovat mezi posledních šestnáct elitních týmů EL.

Volný prodej odstartoval ve čtvrtek 11. ledna ve 13:00 hodin a jeden fanoušek si může zakoupit maximálně 5 vstupenek. Prodej od úterý 16. ledna běží ve Vitkoria shopu dle jeho otevírací doby, z bezpečnostních důvodů tentokrát není možné zakoupit vstupenku online či na prodejních mistech Plzeňské vstupenky.

Ceny lístků jsou nejnižší, jaké kdy Viktoria v této fázi soutěže svým fanouškům nabídla. Platba je možná jak v hotovosti, tak prostřednictvím platební karty. „Fanoušky bychom také chtěli upozornit, že s předkupním právem permanentkářů skončilo také jejich právo na zlevněné vstupenky, ve volném prodeji platí pro všechny stejná cena,“ podotýká mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Nutné je jako vždy počítat s tím, že některé sektory budou vyblokovány pro potřeby UEFA a jejích partnerů. Konkrétně se jedná o místa ve středové části sektorů S8, T9 a sektorů C a D na hlavní tribuně.

„Zápas s Partizanem s sebou přináší řadu bezpečnostních rizik. Prioritou je pro nás bezpečnost všech návštěvníků stadionu. Na základě předpisů UEFA a doporučení bezpečnostních složek se klub rozhodl přijmout opatření, dle kterého si vstupenky na zápas mohou zakoupit pouze příznivci s trvalým pobytem na území České republiky,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Kontroly budou probíhat jak u samotného nákupu přímo u pokladen, tak u turniketů před vstupem na stadion. Fanoušci se prokáží jakýmkoli dokladem, který potvrzuje právě jejich trvalý pobyt na území ČR (občanský průkaz, potvrzení o trvalém pobytu). Pokud některý z fanoušků bude nakupovat vstupenky pro své kamarády a známé, postačí, když se prokáže u pokladny dokladem právě on a nemusí nosit doklady od ostatních. Všichni pak budou zkontrolováni při samotném vstupu na stadion.

„O tomto opatření budou dopředu informováni i fanoušci hostujícího týmu. Tím by mělo být zamezeno snahám o nákup vstupenek příznivců Partizanu do jiného sektoru, než je pro ně vyčleněný. Tyto vstupenky jim bude distribuovat přímo klub,“ dodává mluvčí.

Viktoria je zodpovědná za dění na stadionu a jakýkoli prohřešek by pro ni znamenal tvrdý trest. „Hrozilo by nám uzavření stadionu na případné další pohárové zápasy, což nikdo z nás nechce. Věříme, že si společně se všemi viktoriány užijeme nádherný zápas v dobré atmosféře a bez jakýchkoli problémů tak, jak tomu bylo ve všech pohárových zápasech této sezony,“ říká generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Přidávají se k němu i samotní hráči. „Zatím všechny pohárové zápasy se hrály v parádní kulise. Chceme, aby nás fanoušci podpořili v co nejvyšším množství a společně jsme dokázali, že jsme nejlepší,“ říká Roman Hubník. „Nevěřím tomu, že by si některý viktorián nechal zápas uniknout,“ dodává závěrem.

CENÍK VOLNÝ PRODEJ:

I. KATEGORIE 890 Kč
II. KATEGORIE 620 Kč
III. KATEGORIE 470 Kč
IV. KATEGORIE 380 Kč

Prodejní doba:
19. 2. 9:00 - 17:00
20. 2. 9:00 - 17:00

Mapa sektorů stadionu

Blokace ve středových částech sektorů S8 a T9