V neděli v 19 hodin viktoriány čeká další velice těžký a důležitý zápas. Do Doosan Areny totiž přijede Slavia, která je o skóre před Plzní. Co před očekávaným duelem říkají Jirka, Jemelka a asistent Horváth?

„Čeká nás jeden z největších zápasů sezony, všichni se na něj těšíme a chceme ho zvládnout,“ má jasno Erik Jirka, jenž proti „sešívaným“ zažije první utkání v červenomodrém dresu. „Souboje Viktorky se Slavií ale i se Spartou jsem vždycky sledoval, vždy to byly velké zápasy. Ale proti Slavii je to o něco víc specifické,“ říká 24letý slovenský reprezentant.

„Domácí prostředí je naše výhoda vždycky a věříme, že tomu tak bude i teď. Naši fanoušci nás podporují pořád, i když jsme prohráli s Interem, tak nám zatleskali, takže se určitě zase dočkáme výborné podpory,“ uvedl Pavel Horváth s tím, že očekává vyprodané tribuny. „Věřím, že atmosféra bude hodně podobná zápasů Ligy mistrů.“

„Mají velkou formu a střílí hodně gólů, takže to bude náročné a budeme ji muset trochu přibrzdit, protože se opravdu rozjeli,“ říká na konto nedělního soupeře obránce Václav Jemelka. „Určitě je to jeden z nejt잚ích zápasů, které můžeme v lize hrát.“

„Slavia hraje taky poháry, taky je to pro ně další z řady zápasů a očekávám Slavii, která bude chtít být silná na míči a bude chtít vyhrát. Ale to my taky!“ uzavírá legendární „Horvi“.