Domácí porážku 2:3 s českobudějovicým Dynamem utrpěli v neděli odpoledne žáci Viktorie Plzeň U13. Budějovice se tak díky získaným bodům v tabulce posunuly výše, zatímco viktoriánům patří po třinácti zápasech příčka dvanáctá.

Domácí porážku 2:3 s českobudějovicým Dynamem utrpěli v neděli odpoledne žáci Viktorie Plzeň U13. Budějovice se tak díky získaným bodům v tabulce posunuly výše, zatímco viktoriánům patří po třinácti zápasech příčka dvanáctá.

"Do utkání jsme vstoupili aktivně, bohužel jsme již ve 4. min inkasovali po naší nepřesné rozehrávce a následném rohovém kopu, kdy jsme špatně obsadili hráče soupeře. I nadále jsme se snažili o konstruktivní fotbal už od vlastního brankáře. Budějovice zvýšily svůj náskok na 0:2 opět po naší nepřesné přihrávce v založení útoku. Nám se podařilo do poločasu snížit stav na 1:2, když po hezké střele Mudry z přímého volného kopu dorážel Kulhánek.

Ve druhém poločasu se odehrával podobný scénář. Obě mužstva se snažila o kombinační hru po zemi. Soupeř se trhl znovu na náskok dvou branek po našem podceněném osobním souboji v naší obranné řadě – 1:3. Kluci ale zbraně nesložili a po hezké akci vstřelil branku Kraček. To bylo z obou stran vše. Nᚠvýkon má určitě stoupající tendenci. Již jsme schopni nejen kvalitní útočné akce zakládat ale také zakončit. Bohužel nás sráží individuální chyby v obranné třetině hřiště, kterých soupeři na takovéto úrovni dokáží potrestat, a proto výsledkově vycházíme naprázdno," komentoval zápas trenér Štěpán