V páteční generálce českého národního týmu s Maďarskem, která se hrála v Praze na Letné, nastoupila do utkání celkem čtveřice současných hráčů plzeňské Viktorie. Navíc reprezentační dres oblékla ještě dvojice Jan Rezek a Petr Jiráček, kteří se významně podíleli na zisku mistrovského titulu pro Viktorii Plzeň. Zapomenout nesmíme ani na Václava Pilaře, jenž v uplynulé sezoně patřil mezi stálice týmu Pavla Vrby.

V páteční generálce českého národního týmu s Maďarskem, která se hrála v Praze na Letné, nastoupila do utkání celkem čtveřice současných hráčů plzeňské Viktorie. Navíc reprezentační dres oblékla ještě dvojice Jan Rezek a Petr Jiráček, kteří se významně podíleli na zisku mistrovského titulu pro Viktorii Plzeň. Zapomenout nesmíme ani na Václava Pilaře, jenž v uplynulé sezoně patřil mezi stálice týmu Pavla Vrby.

 

Takový zápas nemohl uniknout zájmu plzeňského fanouška, který když už se nedostal do Generali Areny, tak sledoval zápas na televizních obrazovkách. Chybět nemohl ani objektiv fotoaparátu, který se během večera zaměřil právě na plzeňské hráče. Na téměř padesáti fotografiích tak máte možnost shlédnout zástupce plzeňské Viktorie při jejich reprezentačním startu proti Maďarsku.

 

 

Česká republika - Maďarsko 1:2
Poločas: 1:1
Branky: 25. Kadlec (PK) - 6. Dzsudzsák, 88. Gyurcsó
Rozhodčí: Probert - Burt, Collin (všichni Angl.)
ŽK: Pilař - Korcsmár, Vanczák
Diváci: 17.102
ČR: Čech - Gebre Selassie, Sivok (46. Hubník), Kadlec, Limberský - Jiráček (79. Hübschman), Plašil (79. Lafata) - Rezek (72. Rajtoral), Kolář (61. Darida), Pilař - Baroš (61. Pekhart). Trenér: Bílek.
Maďarsko: Bogdán - Vanczák (82. Halmosi), Korcsmár, Juhász (39. Mészáros), Laczkó - Pintér, Varga - Koltai (65. Gyurcsó), Szakaly (89. Szabics), Dzsudzsák (90. Debreceni) - Szalai (90. Németh). Trenér: Egervár.