Ještě před úvodním zápasem soutěžního ročníku 2014/2015 si Viktoria Plzeň pojistila služby čtveřice hráčů. Nové smlouvy s platností do 30. června 2017 podepsali ve čtvrtek dopoledne Václav Procházka, LukᚠHejda, Matěj Končal a Petr Bolek.

Ještě před úvodním zápasem soutěžního ročníku 2014/2015 si Viktoria Plzeň pojistila služby čtveřice hráčů. Nové smlouvy s platností do 30. června 2017 podepsali ve čtvrtek dopoledne Václav Procházka, LukᚠHejda, Matěj Končal a Petr Bolek.

„Jsem rád, že jsme na prahu nové sezóny prodloužili kontrakty s hráči, kteří své kvality prokázali, i s těmi, na které úspěšná budoucnost ještě čeká. Jednání probíhala velmi rychle a těší mě, že jsme se se všemi dokázali bezproblémově dohodnout,“ vyjádřil se generální manažer klubu Adolf Šádek. Plzeňský klub si tak pojistil obrannou dvojici se zkušenostmi z reprezentačních srazů. Brankář Petr Bolek se zapsal do paměti všech plzeňských fanoušků mimo jiné také spolehlivým výkonem v odvetě prvního vyřazovacího kola Evropské ligy proti Šachtaru Doněck, po kterém Viktoria Plzeň podruhé v řadě postoupila do osmifinále evropské soutěže. Mládežnický reprezentant Matěj Končal je odchovancem plzeňského klubu, v závěru uplynulé sezóny zasáhl do pěti zápasů Gambrinus ligy, ve kterých stihl vstřelit dvě branky.

„Ani na vteřinu jsem neváhal, protože pro mě neexistovala jiná varianta než zůstat doma v Plzni. Věřím, že společně můžeme dosáhnout dalších úspěchů,“ okomentoval prodloužení smlouvy obránce Václav Procházka.